Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 22-03-2019 09:09   Güncelleme : 22-03-2019 09:09

M. Kürşad Koçak: 'Hedefimiz 28'

Cumhur İttifakı 2. sıra meclis üyesi adayı Mehmet Kürşad Koçak çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

M. Kürşad Koçak: 'Hedefimiz 28'

Cumhur İttifakı 2. sıra meclis üyesi adayı Mehmet Kürşad Koçak çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Meclis üyesi adaylığı öncesinde MHP yöntiminde ve aday adaylığı sürecinde ise SİM başkanlığını yürüten genç meclis üyesi adayı Cumhur İttifakının başarısı için gerekli gayreti gösterdiklerini ve rekor oy alarak başarıyı elde edeceklerini ifade etti.

Kürşad Koçak yaptığı açıklamada, "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Saygıdeğer Liderimiz Devlet Bahçeli'nin ülkemizin bekası için kurmuş oldukları Cumhur İttifakının başarısı için gecemizi gündüzümüze katarak şevk ve heyecanla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Alandaki teveccüh ve samimiyet gösteriyor ki milletimiz bu ittifakın varlığından ve adaylarından oldukça memnun. Bizler de bu listelerde yer almanın büyük sorumluluğu ve bir o kadar da onur ve mutluluğunu bir arada yaşıyoruz. Tüm teşkilatlarımızda arkadaşlarımızın gayesi Cumhur İttifakı adylarımız Mehmet Özhaseki Bey ve Ramazan Şimşek Başkanımızın Gölbaşı'nda rekor oy almasını sağlayarak liderlerimizin bize olan güvenini boşa çıkarmamaktır. Aynı zamanda listelerde sıramıza bakmaksızın tüm arkadaşlarımızın mecliste olmasına katkı sağlayarak en yüksek sayı ile mecliste vatandaşımızı temsil etmeyi amaçlamaktayız. Cumhur İttifakı listesinin tamamının meclise girebilmesi için 'Hedefimiz 28' diyerek son ana kadar çalışmalarımız devam edecektir" dedi.

Ülkücü camianın yetiştirdiği genç isim, seçime sayılı günler kala zafere bir adım daha yaklaştıklarını ifade etti. Ak Parti ve MHP'li teşkilatların güzel bir uyum içinde olduklarını ve bu birlikteliğin her geçen gün daha sağlamlaştığını aktardı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA