GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-05-2023 12:12

Pursaklar’da her hafta onlarca vatandaşa yeni iş kapıları

İş arayan vatandaşlara yardımcı olmak amacıyla yoğun mesai harcayan Pursaklar Belediyesi İstihdam Şefliği, işveren ile iş arayan vatandaşları bir araya getirmeye devam ediyor.

Pursaklar’da her hafta onlarca vatandaşa yeni iş kapıları

Göreve geldiği ilk günden bu yana iş arayan vatandaşlara yeni iş kapıları aralamak adına İstihdam Şefliğini faaliyete geçiren Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, işveren ile iş arayanları bir araya getirmeye devam ediyor.

‘‘Kapı kapı dolaşarak, hemşehrilerimize yeni iş kapıları sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz’’

İlçemizdeki esnaflara her zaman dirsek temasında bulunarak, iş arayanlar ve işverenler arasında köprü olmaya devam ettiklerini belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Kapı kapı dolaşarak, hemşehrilerimize yeni iş kapıları sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İş arayan ve işveren arasında köprü olduğumuz görüşmelere bir kişi dahi gelse;üzerimize düşeni yapmanın huzuru ve mutluluğunu yaşıyoruz. İlçe sakinlerimizin iş bulmalarına yardımcı olmak için sürekli esnaflarımızla iletişim halinde olmaya devam edeceğiz’’ dedi.

Halkla İlişkiler Müdürlüğü İstihdam Şefliği, 100 personel alımı yapacak olan bir firma için, CV bırakan 98 kişiyi aradı.42 kişi görüşmeyi kabul ederken, görüşmeye 21 kişi katılım sağladı.

AdminAdmin