Advert
YOL DURUMU
1Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolunun Kılıç Kavşağı-Yalova-Bursa İl Sınırı 5.km.sinde drenaj hatları rehabilitasyon çalışmaları nedeniyle İzmir yönü sol şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden sağlanmaktadır.
2Anadolu Otoyolunun Bolu Doğu Kavşağı-Yeniçağa Kavşağı 1-3.km.leri arasında üstyapı iyileştirme çalışmaları nedeniyle Ankara-İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
3Niğde-Pozantı Otoyolunun Niğde istikameti Başmakçı Mevkiinde bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım Niğde yönünde tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
4Korkuteli-Çavdır Ayr.-Fethiye yolunun 7-9.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
5Aydıncık-Silifke yolunun 20-25.km.leri arasında (Yeşilova-Aydıncık arası Yanışlı Mevkii) yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
6Denizli-Çardak yolunun 40-45.km.leri arasında (Bozkurt-Çardak) üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
7Bingöl-Solhan yolunun Bingöl şehir geçişinde (0-2 km.) yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
8Osmancık-Merzifon yolunun 55-56.km.leri arasında (Kayadüzü Köprüsü) köprü bakım çalışması nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
9Tirebolu-Görele yolunun 1.km.sinde bulunan Çavuşlu köprüsünde derz onarım çalışması nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
10İnebolu-Küre-Kastamonu yolunun 24-44.km.leri arasında asfalt sathi kaplama çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.