GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-09-2023 12:58   Güncelleme : 28-09-2023 14:19

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı seçilen Musa Şahin’den teşekkür mesajı

Geçtiğimiz pazar günü gerçekleşen Gölbaşı MHP İlçe Kongresi sonrası İlçe Başkanı seçilen Musa Şahin bir teşekkür mesajı yayınladı.

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı seçilen Musa Şahin’den teşekkür mesajı

Geçtiğimiz pazar günü gerçekleşen Gölbaşı MHP İlçe Kongresi sonrası İlçe Başkanı seçilen Musa Şahin bir teşekkür mesajı yayınladı.

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Musa Şahin’in mesajında şu ifadeleri kullandı:

“TEŞEKKÜR

24 Eylül 2023 Pazar günü gerçekleştirdiğimiz MHP Gölbaşı İlçe Başkanlığı 14. Olağan Kongremizde Şahsıma ve Ekibime verilen destekten ötürü tüm Dava arkadaşlarımıza ve üyelerimize teşekkür ediyorum.

Çocukluğumdan beri sevdamız olan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ve 3 hilal altında torunlarımıza anlatacağımız ve ömrümüz boyunca şeref nişanesi olarak taşıyacağımız. Bu kutlu görevi bize layık gören başta Bilge Liderimiz Sayın DEVLET BAHÇELİ beyefendi MHP Ankara İl Başkanımız Sayın ALPARSLAN DOĞAN beye sonsuz teşekkür ederim. Beni ÜLKÜCÜ bir terbiye ve bilinç ile yetiştiren Babam ve Annem Her şartta beni destekleyen Sevgili Eşim ve Fedakâr Çocuklarıma çok teşekkür ederim.

MHP Gölbaşı İlçe Başkanlığı’nın 14. Olağan Kongresi’ne mesaj göndererek bizleri onurlandıran Genel Başkanımız Sayın Dr. DEVLET BAHÇELİ beyefendi başta olmak üzere;

Kongremize teşrif eden ve Divan Başkanlığımızı yapan MHP MYK Üyesi Sayın İbrahim ÇİFTÇİ ’ye, Divan Başkan Yardımcılığımızı yapan MHP Ankara İl Başkan Yardımcılarımıza

Kongremize katılan Gölbaşı Belediye Başkanı Sayın Ramazan ŞİMŞEK beye AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Sayın Selim AKCEYLAN ve Yönetim Kurulu Üyelerine, İlçe Başkanlarımıza, Ülkü Ocakları Başkanlarımıza, STK Başkanlarımıza Muhtarlarımıza, Meclis üyelerimize, Basın Mensuplarımıza bizlerden desteklerini hiç esirgemeyen Dava Arkadaşlarıma delegelerimize ve MHP’ye gönül vermiş tüm Gölbaşılı hemşerilerimize en içten teşekkürlerimi sunarım.

Kongre sonrası gerek gazete ilanı gerek telefon gerek mesaj gerekse sosyal medyadan bizleri kutlayan, ziyaret ederek tebrik eden tüm Ülküdaşlarımıza sonsuz teşekkür ederim. Seçimlerin Gölbaşı’mıza ve Partimize hayırlar getirmesini temenni eder saygılar sunarım.

ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN”

Musa ŞAHİN

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı

AdminAdmin