GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-09-2023 15:49   Güncelleme : 11-09-2023 15:50

Mamak’ta Okullar Renkleniyor

Mamak Belediyesi, 2022-2023 eğitim öğretim dönemi için çalışmalarını tamamladı.

Mamak’ta Okullar Renkleniyor

Mamak Belediyesi, 2022-2023 eğitim öğretim dönemi için çalışmalarını tamamladı.

Mamak Belediyesi, 11 Eylül’de başlayacak yeni eğitim-öğretim yılı öncesi okullara plastik ve yağlı boya desteğinde bulundu.

Eğitimde öncü Mamak Belediyesi, daha sağlıklı ve hijyenik bir ortamda eğitim alması için Mamaklı öğrencilerin yanında. Bunun için ilçedeki tüm okullara plastik ve yağlı boya desteğinde bulundu.

Mamak Belediyesi, okulların temizliği, bakım ve onarımında da hizmetlerine devam ediyor. Başkan Murat Köse, Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürü Elif Özbek’in de katılımıyla Şafaktepe İlkokulu’na boyaları kendi elleri ile teslim etti.

Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Mamak Belediyesi olarak eğitime Tam Destek veriyoruz. Okullarımızın her türlü ihtiyacını ekiplerimizle birlikte karşılıyoruz. Tüm Okullarımıza boya desteği sağlayarak, okullarımızı renklendirecek şekilde yeni eğitim dönemi için son hazırlıklara destek veriyoruz” dedi.

Başkan Murat Köse, “Yavrularımızın daha hijyenik, temiz bir ortamda eğitim alması için elimizden geleni yapıyoruz. Çocuklarımız için okullarımızın hijyeni ve temizliğini önemsiyoruz” diye konuştu.

AdminAdmin