SPOR
Giriş Tarihi : 13-09-2022 13:13

İnsani Değerleri Hareketi Derneği’nden 30 Ağustos Zafer Turnuvası

15 Ağustos’ta başlayan 30 Ağustos günü yapılan yarı final ve final maçı ile sonuçlanan Zafer Bayramı Toki Voleybol Turnuvasında birinciliği Kaybedenler Kulübü, ikinciliği Parlayan Yıldızlar, üçüncülüğü ise Spike Punch takımları kazandı.

İnsani Değerleri Hareketi Derneği’nden 30 Ağustos Zafer Turnuvası

15 Ağustos’ta başlayan 30 Ağustos günü yapılan yarı final ve final maçı ile sonuçlanan Zafer Bayramı Toki Voleybol Turnuvasında birinciliği Kaybedenler Kulübü, ikinciliği Parlayan Yıldızlar, üçüncülüğü ise Spike Punch takımları kazandı. Dereceye giren takımlara ödülleri İnsani Değerleri Hareketi Derneği Başkanı Ali İhsan GÜÇLÜ yönetim kurulu adına takdim etti.

Güçlü, konuşmasında “Ağustos ayı Türk tarihi açısından zaferler ile dolu bir aydır. Başkomutanlık Meydan Muhaberebesinin 100. Yılı, Sakarya Meydan Muhaberebesinde 101. Yılında Toki yerleşkesinde gençlerimizin ve Toki sakinlerinin talebi ve katkısıyla anlamlı bir organizasyona paydaş olmak bizleri son derece mutlu etmiştir. Turnuvanın yapılmasında katkı sunan bütün katılımcı takımlarımıza Toki sakinlerine, hakem heyetimize, tertip komitesine, katkı sunan firmalarımıza ve onbeş gün boyunca takımlarımızı yalnız bırakmayan seyircilerimizin hepsine   ayrı ayrı teşekkür ederiz. Anadolu’nun fethinden bugüne vermiş olduğumuz tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükran ile anıyoruz.” dedi.

Ardından söylenen şarkılar ve okunan şiirler ile ödül töreni yapıldı.

AdminAdmin