GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-07-2023 12:24   Güncelleme : 20-07-2023 12:26

Ankara’nın en büyük Çocuk Şenliği başladı

Ankara’nın Pursalşar İlçesinde, Pursaklar Belediyesi tarafından geleneksel olarak her yıl düzenlenen Pursaklar Çocuk Şenliği başladı.

Ankara’nın en büyük Çocuk Şenliği başladı

Yaz aylarında çocukların doyasıya eğlenebilmeleri ve boş vakitlerini dolu dolu geçirebilmeleri için çeşitli etkinlikler düzenleyen Pursaklar Belediyesi, 3.Pursaklar Çocuk Şenliği, Saray Selçuklu Meydanında başladı

Pursaklar Belediye ekipleri tarafından, meydana kurulan şişme oyun parkları, kukla gösterileri, illüzyon gösterileri, Bubble Show, palyaçolar, animatörler, geleneksel oyunlar vb. çeşitli gösterilerle çocuklar, keyifli bir gün geçirirken doyasıya eğlenme fırsatı buldu.

Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; "Bu yıl 3’cüsünü düzenlediğimiz Pursaklar Çocuk Şenliği coşku ile devam ediyor. 9 ayrı bölgede 23 gün sürecek etkinliğimizde sürpriz hediyeler ve yarışmalar olacak. Pamuk şekeri ve mısır ikramımız var. Her şey çocuklar için onlar gönüllerince eğlensin diye bu programları yapıyoruz " ifadelerini kullandı.

Etkinliğe katılan çocuklar ve aileleri doya doya eğlenerek, etkinliği düzenleyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin’e teşekkür ettiler.

AdminAdmin