GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-08-2022 16:03   Güncelleme : 18-08-2022 13:26

AK Parti İlçe Başkanlığının kapısı her zaman açık

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığı, yeni hizmet binasında Gölbaşılara hizmet vermeye başladı.

AK Parti İlçe Başkanlığının kapısı her zaman açık

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığı, yeni hizmet binasında Gölbaşılara hizmet vermeye başladı.

Gölbaşı Ak Parti İlçe Teşkilatı yeni binasına taşınırken, yönetim kurulu üyeleri de vatandaşların talep ve sorunlarını dinlemek için parti merkezinde nöbet tutmaya başladı.

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan, Konya Yolu Ankara istikametinde bulunan yeni ilçe binasını tanıtarak, hayırlı olması temennisinde bulundu.

“AK PARTİ 21 YAŞINDA”

AK Partinin 21. Kuruluş yıldönümünü kutlayan Akceylan; “14 Ağustos 2001’de milletimizin talebiyle kurulan, milletin partisi AK Parti’nin kuruluş yıl dönümünü hep birlikte kutladık. Bu 21 yılda ülkemize yüzbinlerce eser kazandırdık. Milletimizin refahını yükselttik. Eğitim, Sağlık, Sanayi, Ulaşım gibi birçok alanda büyük bir ilerlemeyi hep birlikte kat ettik” dedi.

“VATANDAŞLARA DAHA İYİ HİZMET SUNACAĞIZ”

 Yeni ilçe binasında vatandaşlara daha iyi hizmet sunmak için hazır olduklarını belirten Akceylan; “Yeni hizmet binamız partimize ve Gölbaşımıza hayırlı olmasını diliyorum. İnanıyorum ki burada Gölbaşımız için bugüne kadar yaptığımız çalışmaları arttırarak, daha büyük bir aşkla hep birlikte devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“CUMHUR İTTİFAKI RUHUNA UYGUN OLARAK ÇOK BÜYÜK İŞLERE İMZA ATTIK”

Cumhur İttifakı olarak Gölbaşı’nda büyük işlere imza attıklarını da vurgulayan Başkan Akceylan “Cumhur İttifakı olarak geçtiğimiz yerel seçimlerde burada güzel bir başarıya imza attık. Geride kalan 3 yıla baktığımızda da Cumhur İttifakı ruhuna uygun olarak omuz omuza hem belediye hizmetlerimizi hem de hükümet yatırımlarını harmanlayarak çok büyük işlere imza attık”

“ÇALIŞMALAR TAMAMLANDIĞINDA GÖLBAŞI MERKEZİ ÇOK FARKLI OLACAK”

Ankara Caddesi üzerinde ki çalışmalara da değinen AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan “Konya yolu geçişimizin üst mahalinde Gölbaşı Belediyemiz bir peyzaj düzenleme çalışması yapıyor. Bunun yanında Ankara Caddesinde kaldırım çalışması yapıyor. Buna pareler olarak Konya Yolu Geçişinin devamı olarak Karayolları Genel Müdürlüğümüz tarafından Gölbaşı şehir girişinin iki tarafını kısıtlayan üst geçitler genişletilerek, 3’er şerit halinde gidiş-geliş daha konforlu bir yol yapıyorlar. Bu çalışmalar esnasında hepimiz bazı sıkıntılar yaşıyoruz. Biraz bundan şikayetçi olabiliyoruz. Ama emin olun çok kısa sürede bu işleri tamamladığımızda çok farklı bir Gölbaşı merkezi görmüş olacağız.

AdminAdmin