GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-08-2023 14:44

Ankara Ülkü Ocakları Ülkücü Şehitleri Unutmadı

Ankara Ülkü Ocakları İl Başkan Yardımcıları Musa Şahin, Raşit Akgül, Halil Sezen, Rıfat Açılan, Engin Akkaya, Aslan Yılmaz ve Alpaslan Özkan Ülkücü şehitlerin kabirlerini ziyaret edip bakımlarını yaptı ve bayraklarını değiştirdi.

Ankara Ülkü Ocakları Ülkücü Şehitleri Unutmadı

Ankara Ülkü Ocakları  İl Başkan Yardımcıları Musa Şahin, Raşit Akgül, Halil Sezen, Rıfat Açılan, Engin Akkaya, Aslan Yılmaz ve Alpaslan Özkan Ülkücü şehitlerin kabirlerini ziyaret edip bakımlarını yaptı ve bayraklarını değiştirdi.

ŞEHİTLERİMİZ BİZLER VE İLİMİZ İÇİN ŞEREF MADALYASIDIR!”

“Şehitlerimizin kabirlerinin bakımlarını gerçekleştireceğiz” diyen Sosyal medya ve basından sorumlu İl Başkan Yardımcısı Raşit Akgül, “Bilinmesini isteriz ki uzun zamandır üstünde çalıştığımız Ülkücü Şehitlerimize ve ailelerimize ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Şehitlerimizin kabirleri ve emanetleri bundan sonra bizlerin namus ve şerefidir. Şehitlerimizin ailelerine ulaşarak onlarla bir araya geldik, şehitlerimizin maneviyatı ile hemhal olduk. Bizlerin görev süresinde Şehitlerimize ve ailelerine ulaştığımız işin gururluyuz. Şehitlerimiz bizler için şeref madalyasıdır. Bu vatan uğruda canlarını feda eden tüm şehitlerimize Allah’tan Rahmet diliyoruz, Mekanları Cennet olsun"

 

AdminAdmin