Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 22-06-2022 14:40

Pursaklar’da Yüzme Bilmeyen Kalmayacak

Pursaklar Belediyesi tarafından, Yarı Olimpik Yüzme havuzunda 7den 70’e tüm vatandaşları kapsayan yüzme kursları kayıtları devam ediyor.

Pursaklar’da Yüzme Bilmeyen Kalmayacak

Belediye eğitmenleri tarafından verilecek olan eğitimlerde, 7-14 yaşlarındaki çocuklar için grup dersleri verilirken, 14 yaş üzeri için ise özel kurslar verilmektedir. Kursların ilk aşamasında vatandaşlara, yüzmenin temel eğitimleri aktarılmasının ardından yüzmenin farklı teknikleri hakkında pratik eğitimler veriliyor.

 

‘‘Yüzme Havuzumuz, üyelerimiz ve havuzumuzu günübirlik kullanan hemşehrilerimiz için 23.00’a kadar hizmete açık olacak’’

Günübirlik kullanım, üyelik ve yüzme kurslarının başladığını belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Yüzme Havuzumuz, üyelerimiz ve havuzumuzu günübirlik kullanan hemşehrilerimiz için 23.00’a kadar hizmete açık olacak. Vatandaşlarımız, gönül rahatlığıyla yüzme havuzumuza gelerek bunaltıcı yaz sıcaklarında, bir nebzede olsa serinleyebilirler. Tüm Pursaklar halkını tesislerimizden yararlanmaya davet ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

 

Kurslara katılacak olan vatandaşlar, kurslar hakkında bilgi almak için 0 (312) 527 45 35 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilecek.


NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
204. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA