Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 18-06-2022 21:06

İYİ Parti’den Gölbaşı’nda "YAZ SEFERBERLİĞİ "

İYİ Parti Ankara İl Başkanlığı Ankara genelinde ‘Yaz Seferberliği’ programı başlattı. Genel Merkez, il ve ilçe teşkilat mensupları Ankara genelinde sahaya inerek vatandaşların sorunlarına ışık tutmayı hedefliyor.

İYİ Parti’den Gölbaşı’nda

 Program kapsamında İYİ Partililer Gölbaşı’nda esnafları ziyaret etti.

İYİ Parti mensupları esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunarak, esnafların sorunlarını ve taleplerini dinledi. Esnaf ve vatandaşların görüş ve önerilerini de alan heyet, esnafların kalkınmasına ve gelişmesine yönelik İYİ Parti’nin politikalarından da bahsederek vatandaşı bilgilendirdiler.

 

İYİ Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Öztürk yaptığı açıklamada “ Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in öncülüğünde İYİ Parti kurulduğu günden bugüne kadar ülkemizi aydınlık yarınlara kavuşturmak için mücadele ediyoruz. Gölbaşımızda esnaf esnaf geziyoruz. Herkesi dinliyoruz, dertlerine ortak oluyoruz. Gerek genel merkez yöneticilerimiz, gerek İl yöneticilerimiz gerekse ilçe teşkilatımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Umudunu kaybetme noktasına gelen milletimize umut olmaya çalışıyoruz. Dur durak bilmeden çalışan, milletin derdi ile dertlenen genel başkanımız var. Biz de onunla birlikte yılmadan, yıkılmadan mücadele ediyoruz. Partimize teveccüh her geçen gün artıyor. “ dedi.

1 Haziran-1 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan programda Ankara’nın tüm ilçelerinde ziyaretler devam edecek.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
204. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA