Advert
Bala
Giriş Tarihi : 25-05-2022 16:59

Bala Belediyesi 150 Bin Fide Dağıttı

Bala Belediyesi, çiftçilere ücretsiz olarak 150 bin adet sebze fidesi dağıttı.

Bala Belediyesi 150 Bin Fide Dağıttı

Bala Belediyesi, çiftçilere ücretsiz olarak 150 bin adet sebze fidesi dağıttı.

Çiftçilere destek için başlatılan fide dağıtımına Bala Belediye Başkanı Ahmet Buran’da katıldı.

Bala Belediyesi Kapalı Pazar alanında gerçekleşen dağıtım törenine Başkan Buran’ın yanı sıra AK Parti Bala İlçe Başkanı Mehmet Tümer, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

150 bin adet sebze fidesi dağıtım töreninde AA Muhabirine konuşan Bala Belediye Başkanı Ahmet Buran, “Çiftçilerimize destek olmak için bugün 150 bin adet sebze fidesi dağıtımı yapıyoruz. Bala Belediyesi olarak vatandaşlarımıza kendi ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde sebze fidelerini ücretsiz olarak dağıtıyoruz. Hemşerilerimize ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum.  Belediye olarak tarıma desteğimiz inşallah katlanarak devam edecek” dedi.

Vatandaşlar ise ücretsiz bir şekilde aldıkları fideleri bahçelerinde yetiştireceklerini belirterek, proje için Bala Belediye Başkanı Ahmet Buran’a teşekkür etti.

Nedim Doğan isimli vatandaş, yetiştireceği sebzeleri Bala Belediye Başkanı Ahmet Buran’a ikram edeceğini belirterek, “Belediyemizin fide dağıtımı vardı. Ücretsiz bir şekilde fidelerimizi aldık. Bunları bahçemde yetiştirerek, Bala Belediye Başkanı Ahmet Buran ve vatandaşlara ikram edeceğim" dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
204. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA