Advert
Pursaklar
Giriş Tarihi : 24-05-2022 12:58   Güncelleme : 24-05-2022 13:04

Pursaklar’a Yeni Nefes Alanları

Kişi başına düşen yeşil alan sayısını her geçen gün artıran Pursaklar Belediyesi, ilçeye yeni parklar, spor alanları ve yeşil alanlar kazandırmaya devam ediyor.

Pursaklar’a Yeni Nefes Alanları

Kişi başına düşen yeşil alan sayısını her geçen gün artıran Pursaklar Belediyesi, ilçeye yeni parklar, spor alanları ve yeşil alanlar kazandırmaya devam ediyor.

İlçeyi daha sağlıklı bir hale getirmek amacıyla çalışmalarına hızla devam eden Pursaklar Belediyesi tarafından, Fatih Mahallesine yeni bir yeşil alan daha kazandırılıyor.

Çocukların güven içerisinde oyun oynayacağı park alanı, yoğun yeşil alanların bulunduğu ve yetişkinlerin nefes alıp spor yapabileceği sosyal bir alan için çalışmaların hızla devam ettiği yeni yaşam alanı, ilçe sakinlerini ağırlamak için gün sayıyor.

Göreve geldiği günden bu yana yeşil alan miktarını her geçen gün artıran Başkan Ertuğrul Çetin, Fatih Mahallesine nefes aldıracak olan yeni park alanında incelemelerde bulunarak, gelinen son nokta hakkında bilgi aldı.

‘‘Yeşil Alanları Çoğaltıyor, Pursaklar’ı Değiştiriyoruz’’

Daha modern ve daha yeşil bir Pursaklar için yoğun çalışma yürüttüklerini belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Çocuklarımızın neşe içinde oynayacağı, ailelerimizin açık alanda spor yapacağı parklar yapıyoruz. Yeşil alanları önemsiyoruz çünkü hemşehrilerimizin kendi yaşam alanlarına yakın noktalarda ağaçların yeşerdiğini görme imkânına sahip oluyorlar. Pursaklar halkının yemyeşil bir ilçede doyasıya yaşanmanın keyfini çıkarmalarını istiyoruz. Yeşil alanları çoğaltıyor, Pursaklar’ı değiştiriyoruz. Milletimizin sağlıklı bir şekilde kullanabilmesi için parkalarımızın temiz ve güvenilir olabilmesi için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz’’ dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
204. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA