Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 10-05-2022 17:07   Güncelleme : 10-05-2022 17:21

Şampiyonlardan Karakaya’ya Ziyaret

Gölbaşı Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Şahin, yönetimi ve Gölbaşı Belediyespor Erkek A takımı Bayan Futbol A Takımı, Erkek U 18 ve U 16 Futbol takımları, Güreş, Kick Box, Tekvando, Wushu takımı MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya’yı makamında ziyaret etti.

Şampiyonlardan Karakaya’ya Ziyaret

Gölbaşı Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Şahin, yönetimi ve Gölbaşı Belediyespor Erkek A takımı Bayan Futbol A Takımı, Erkek U 18 ve  U 16 Futbol takımları, Güreş, Kick Box, Tekvando, Wushu takımı MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya’yı makamında ziyaret etti.

Gölbaşı Belediyespor, bu yıl Kulüp Başkanı Musa Şahin yönetiminde başarırdan başarıya koşuyor.

Gölbaşı Belediyespor Erkek A takımı Bal ligine yükselirken, Bayan Futbol A Takımı ise kendi grubunda lider çıkarak play offa katılmaya hak kazandı. Erkek U 18 takımı Ankara Şampiyonu olarak Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanırken, U16 takımı ise Ankara Şampiyonu oldu. Gölbaşı Belediyespor Kick Box takımı ise yakaladığı başarı ile Dünya Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Ziyarette yakaladıkları başarı ile Gölbaşı’nın gurur olan takımlar şampiyonluk kupalarını MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya’ya taktim ettiler.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendi grubunda lider çıkarak play offa katılmaya hak kazanan Gölbaşı Belediyespor Kadın Futbol Takımı ve Gölbaşı Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Şahin’i tebrik etti.

Gölbaşı Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Şahin ise MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya’ya desteklerinden dolayı teşekkür etti.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
201. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA