Advert
Mamak
Giriş Tarihi : 23-02-2022 11:02

Mevlana Celaleddin-i Rumi’nin öğretileri ele alınacak

Mamak Belediyesi’nin düzenlediği ve her ay ünlü bir düşünürün konu edildiği Gönül Şehrimizi İmar Edenler programında bu hafta, tasavvufi öğretileriyle dünyanın her yerinde büyük ilgi uyandıran düşünce adamı Mevlana Celaleddin-i Rumi’nin öğretileri ele alınacak.

Mevlana Celaleddin-i Rumi’nin öğretileri ele alınacak

Mamak Belediyesi’nin düzenlediği ve her ay ünlü bir düşünürün konu edildiği Gönül Şehrimizi İmar Edenler programında bu hafta, tasavvufi öğretileriyle dünyanın her yerinde büyük ilgi uyandıran düşünce adamı Mevlana Celaleddin-i Rumi’nin öğretileri ele alınacak. Moderatörlüğünü Prof. Dr. Cemal Kurnaz’ın yaptığı Gönül Şehrimizi İmar Edenler programının bu ayki konuğu ise Prof. Dr. Adnan Karaismailoğlu olacak. 25 Şubat Cuma günü Saat:19.00’da başlayacak olan program Mamak Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından da canlı olarak yayınlanacak.

Düşünceleri ile bizi yönlendiren bir yol büyüğümüz

Mevlana Celaleddin-i Rumi’nin, doğruluğa, güzele, kardeşliğe, hakikate, tevhide yönlendiren bir yol büyüğümüz olduğunu ifade eden Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Onun düşünceleri ile hem kendimizi arıtmaya hem de o güzellikleri aktaracak olan değerli akademisyenlerimizi vatandaşlarımızla buluşturmaya devam edeceğiz”dedi.
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
201. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA