Advert
Mamak
Giriş Tarihi : 23-02-2022 10:54

MAKKOP hizmete açılıyor

Nitelikli tarım ve üreticiyi destekleyen projeleri ile Başkent’te marka haline gelen Mamak Belediyesi, Mamak Kadın Kooperatifi Üretim Merkezi’ni (MAKKOP) 26 Şubat Cumartesi Günü Saat: 14.00’da hizmete açacak.

MAKKOP hizmete açılıyor

Nitelikli tarım ve üreticiyi destekleyen projeleri ile Başkent’te marka haline gelen Mamak Belediyesi,  Mamak Kadın Kooperatifi Üretim Merkezi’ni (MAKKOP) 26 Şubat Cumartesi Günü Saat: 14.00’da hizmete açacak. Hem kadın istihdamına katkı sağlamak hem de ilçe genelinde tarımsal faaliyetlere canlılık kazandırmak için hayata geçecek olan MAKKOP ile elde edilen yerli ürünler vatandaşların sofralarını süsleyecek.

 

Mamak tarımla anılıyor

Mamak'ın artık tarım ve üretim ile anılmaya başlandığının altını çizen Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Mamak Belediyesi olarak günümüze destek, geleceğe yatırım olacak projelerimizi birer birer hayata geçiriyoruz. Kadın istihdamına önem verdiğimiz projemizde, hanım kardeşlerimiz aile ekonomisine de katkı sağlayacak. Kadın elinin değdiği her şey güzelleşir, kadının emek verdiği her şey üretime dönüşür. Bu anlayışla gerçekleştirdiğimiz projemizde sağlayacağımız desteklerle birlikte kadınlarımızın gücüne güç katmak istiyor, açılışa tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
201. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA