Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 10-02-2022 18:07

Gölbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurulu yapıldı

Ankara’nın Gölbaşı İlçesinde, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı Olağan Genel Kurul Seçimi yapıldı.

Gölbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurulu yapıldı

Ankara’nın Gölbaşı İlçesinde, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı Olağan Genel Kurul Seçimi yapıldı. 
Gölbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsa Albut, ile İhsan Bahadır Ada’nın yarıştığı Olağan Genel Kurul Seçimi Gölbaşı’nda bir düğün salonunda yapıldı.  


Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı Olağan Genel Kurul Seçiminde Gölbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsa Albut, yeniden bu göreve seçildi.
Seçim Divan Başkanlığı seçilmesinin ardından gündem maddelerine geçildi. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması sonrası adaylar birer konuşma yaptı.  
Gölbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsa Albut “İkinci dönemimiz bitiyor yönetim kurulumuz ile birlikte bu dönemde çok verimli çalışmalar yaptığımıza inanıyorum. Gölbaşı’nın esnafını ekonomik, sosyal olarak kalkındıracak bir oda yapısı ile devam edeceğiz. Ankara’nın metropol ilçesi Gölbaşı bu konuda hak ettiği yerde değil. Biz bu konuda tüm gücümüzü kullanmaya hazırız. Eğer üyelerimiz bizi bu göreve tekrar layık görürse ilk iki dönemde yaptığımız projelerden çok daha farklı projelerle hizmetlerimize devam edeceğiz” dedi. 


Diğer başkan adayı İhsan Bahadır Ada ise “Aday olduk. Uzun süredir sahadayız. Esnafımızla yüz yüze görüşmeler yaptık. Dertlerini dinledik arkadaşlarımızla görüşüp aday oldum. Kendi misyonumuzla bu seçime girmeye karar verdik. Projelerimiz hazır esnafımızı kalkındıracak çalışmalara imza atacağız” dedi. 


Konuşmaların ardında Gölbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsa Albut, eski esnaf odası başkanlarına verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi verdi. 
Ardından oy kullanma işlemi başladı. 4 saat süren oy kullanma işleminin ardından 742 üyesi oy kullandı. Mevcut başkan İsa Albut 541 oy alırken diğer Başkan adayı İhsan Bahadır Ada 197 oy 4 oy ise geçersiz sayıldı. Seçim sonucunda İsa Albut Gölbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına seçildi. 
Genel Kurul Seçimine Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, siyasi parti ilçe başkanları, STK temsilcileri ve çok sayıda esnaf katıldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
201. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA