Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 09-02-2022 17:01   Güncelleme : 10-02-2022 11:41

Başkan Şimşek, Kent Konseyi yönetimiyle bir araya geldi

Ankara’nın Gölbaşı İlçesinde, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Gölbaşı Kent Konseyi yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi

Başkan Şimşek, Kent Konseyi yönetimiyle bir araya geldi

Ankara’nın Gölbaşı İlçesinde, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Gölbaşı Kent Konseyi yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

Uğrak Cafede Kent Konseyi Başkanı Murat Otuzoğlu, ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Kent Konseyi Başkanı Murat Otuzoğlu ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. 


Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, toplantının açılışında yaptığı açıklamada, İlçede yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgi verdi.
Başkan Şimşek, “Gölbaşı hak ettiği yere gelmeye başladı. Ankara’nın en temiz ilçelerinden bir tanesiyiz. Yatırımlarımız devam ediyor. Yatırım olarak 2021 yılında Türkiye’de en çok yatırım yapan belediyelerden bir tanesiyiz. Her şey şuanda iyi gidiyor. Devam eden projelerimiz var. Sizlerin de katkılarıyla Gölbaşı’nı dünyaya açacağız” dedi. 


Gölbaşı Kent Konseyi ile yeni projelere imza atacaklarını belirten Başkan Şimşek “Gölbaşı bizim evimizdir. Biz evimizde ki insanları nasıl mutlu, huzurlu ve rahat edebiliriz. Evimizin çevresini nasıl güzelleştirebiliriz düşünmeliyiz. Allah nasip etti bizler görevlendirildik. Bizde burada ki nisanları rahat ettirecek projeler üretmeliyiz. Taşın altına elimizi koymamız gerekiyor. Kent konseyi başkanımız görev dağılımı yapmış. Ben pasif bir kent konseyi istemiyorum. Çalışan memleketimize, ilimize, ilçemize hizmet edelim ve hep birlikte ilçemizi hak ettiği yere getirelim. Sorumluğumuzun bilincinde, bahane üretmeden elimizden gelen neyse yapalım. Projelerinizi ve yapacaklarınızı getirin ben belediye başkanı olarak Kent Konseyinin yanındayım.” 


Gölbaşı Kent Konseyi Başkanı Murat Otuzoğlu ise kent konseyi olarak diğer sivil toplum kuruluşları ve kurumlarla önemli çalışmalara imza atacaklarını ifade etti.
Kent Konseyi Başkanı Murat Otuzoğlu son olarak desteklerinden dolayı Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’e teşekkür etti.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
201. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA