Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 07-02-2022 16:47

Başkan Şimşek’e sürpriz karşılama

Gölbaşı Belediyesi çalışanları, maaş zammının ardından Başkan Ramazan Şimşek'i, belediye binası önünde teşekkür pankartı ile karşıladı.

Başkan Şimşek’e sürpriz karşılama

Gölbaşı Belediyesi çalışanları, maaş zammının ardından Başkan Ramazan Şimşek'i, belediye binası önünde teşekkür pankartı ile karşıladı.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, şubat ayı son meclis toplantısında Gölbaşı Belediyesi'nde en düşük işçi maaşının 5 bin 55 TL olduğunu açıklamıştı.

Başkan şimşek mecliste yaptığı açıklamada “Belediyemizde çalışan toplanda Bin 200 personelimiz var. Belediyemizin imkanları doğrultusunda Gece gündüz çalışan kardeşlerimizin yanında olmak için 2 aylık bir çalışmanın sonucunda, Bekar düz personel; yemek, yakacak yardımı, ikramiye tutarı, bayram harçlığı, sendika kesintisi sonrasında ele geçen net maaş ortalama tutarı 5 bin 416 TL, bu ücrete dahil olmayan teknik personel farkları, çocuk paraları, öğrenim ödemeleri personelin durumuna göre ayrıca ilave edilecektir.  Bu sadece bekar personelimiz için olacak böylelikle belediyemizde en düşük maaş tutarı net 5 bin 55 TL” olduğunu söylemişti.

Açıklamanın ardından, haftanın ilk iş gününde çalışanlar belediye binası önünde toplandı.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek'i ellerinde pankartlar ve davul zurna ile karşılayan çalışanlar, Şimşek'e teşekkür etti.

Burada bir açıklama yapan Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek “Sizler çalışıyorsunuz bizlerde emeğinizin karşılığını veriyoruz. Bu bizim görevimizdir. İlçeyi ayakta tutan sizlersiniz. Temizleyen, onaran, bakan, güzelleştiren ve insanların rahat yaşamasını sağlayan sizleriniz. Allah nasip ederse güzel işlere hep birlikte imza atacağız” dedi.

Belediye çalışanları ise her zaman çalışanların yanında yer alan Başkan Şimşek’e teşekkür ettiler.

Konuşmanın ardından belediye çalışanları tarafından Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’e plaket ve çiçek takdim edildi.

Tören sonrasında çalışanlar davul zurna eşliğinde halay çektiler.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
201. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA