Advert
Mamak
Giriş Tarihi : 04-02-2022 11:48

Mamak’ta Regaip Kandili dualarla idrak edildi

Mamak Belediyesi Ramazan Ayı’nın müjdecisi üç ayların başlangıcı olan Regaib Kandili’ni, düzenlediği özel programla kutladı.

Mamak’ta Regaip Kandili dualarla idrak edildi

Mamak Belediyesi Ramazan Ayı’nın müjdecisi üç ayların başlangıcı olan Regaib Kandili’ni, düzenlediği özel programla kutladı. Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kongre Merkezi’nde gerçekleşen programa Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Kur'an-ı Kerim güzel okuma dünya birincisi ve ilahiyatçı Mustafa Özcan ve birbirinden değerli konukların gerçekleştirdiği doyumsuz sohbetler, Mamaklılara unutulmaz bir gece yaşattı.

Tüm manevi duyguların güçlenmesini temenni ediyorum

Manevi duyguların üst seviyelere yükseldiği bu kutsal gecede, birbirinden kıymetli isimleri ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Üç aylar Regaib Kandiliyle başlayan, bin aydan daha hayırlı Kadir gecesiyle zirveye ulaşan kandiller zincirini içinde barındıran, maddi ve manevi alanda bayrama dönüşen manevi yükseliş ve bağışlanma aylarıdır. Bu gecenin feyiz ve nimetlerinden tüm insanlığın faydalanması; tüm insanlığa barış ve huzur getirmesi; birlik, beraberlik, dayanışma ve kardeşlik duygularının güçlenmesine vesile olmasını temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm İslam aleminin üç aylarını ve Regaib kandilini tebrik eder, milletçe birlik ve beraberlik içinde daha nice kandillere kavuşmayı ve insanlığın barış ve huzur içinde olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
201. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA