Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 03-02-2022 13:46

Ankara’dan Muğla’da Gerçekleştirilecek Olan Projelere Büyük Destek

Geçtiğimiz günlerde Muğla’dan Ankaraya proje ve faaliyet görüşmeleri için gelen ENABİRDER (Engelli ve Aileleri Birliği Derneği), ADAK-SAR (Afet Dayanışma ve Arama Kurtarma Derneği), Muğla

Ankara’dan Muğla’da Gerçekleştirilecek Olan Projelere Büyük Destek

Geçtiğimiz günlerde Muğla’dan Ankaraya proje ve faaliyet görüşmeleri için gelen  ENABİRDER (Engelli ve Aileleri Birliği Derneği), ADAK-SAR (Afet Dayanışma ve Arama Kurtarma Derneği), Muğla Gastronomi ve Mutfak Sanatları Derneği ve Muğla’da yeni kurulacak olan Muğla Pastacılar ve Mutfak Sanatları Derneği yönetim kurulunda yer alan yiyecek içecek hizmetleri öğretmeni Bilim Uzmanı Proje Kordinatörü Rana ŞAT, Alagöz Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Anadolu Kalkınma ve Proje Geliştirme Federasyonu Genel Başkanı, Özsüt ve Gloria Jean’s Coffe işletmelerinin ortaklarından Sayın  Sadullah ALAGÖZ'ü makanımda ziyaret etti.

Rana Şat  ziyareti esnasında ünlü başarılı girişimci iş adamı Sadullah Alagöz ile Muğla bölgesinde gerçekleştirmeyi düşündüğü projelerden bahsederek fikir alışverişinde bulundu ve şu sözlere yer verdi: Sadullah bey sektörde tanınan bilinen başarılı genç girişimcilerden biri başarı öyküsünü dinlerken bir Ankaralı olarak grurlandım. Sadullah beyin başarısının temel prensipleri arasında aslında kendi kariyer hayatımda yer verdiğim prensiplerin olması beni etkiledi. Sadullah bey: “İnanarak yola çıkılan her hedefte kendine güvenen ve kararlı olan bireylerin, istikrarlı ve sabırlı bir şekilde ilerledikleri takdirde hayallerine ve amaçlarına ulaşmaları kaçınılmazdır”. Sözleri üzerine içerisinde yer aldığım projelerde birlik ve beraberlik içerisinde ilerlemenin beni grurlandıracağını ifade etmek isterim. Kendilerine proje fikirlerimizde desteklerini ve elinden gelen her imkanı tüm vatandaşlarımızın iyiliği ve faydası için sağlayacağı sözünü vererek sıcak kanlı dostane misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ederim. Ankaramız’dan böyle yüreği zengin iş adamlarımızın Muğlamız’a destek sunmaları bizim için çok değerli şeklinde ifadelerine yer verdi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
201. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA