Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 31-01-2022 15:12

Gölbaşı’nda Kuruluyor Haydi Gençler Gençlik Meclisine

Katılımcı Belediyeciliğe önem veren ve her zaman gençlerin yanında olan Gölbaşı Belediyesi tarafından gençlik meclisi oluşturuluyor.

Gölbaşı’nda Kuruluyor Haydi Gençler Gençlik Meclisine

Katılımcı Belediyeciliğe önem veren ve her zaman gençlerin yanında olan Gölbaşı Belediyesi tarafından gençlik meclisi oluşturuluyor.

Gençlik meclisine 18-30 yaş arası gençler başvurabilecekler. Son başvuru tarihi 11 Şubat 2022

Gençlik Meclisine başvurmak isteyen gençler, Ankara - Gölbaşı Kent Konseyi Gençlik Meclisi (google.com) adresinde bulunan başvuru formunu doldurmaları gerekir.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Kent Konseyi Olağan Toplantısında Gençlik Meclisi Başkanı olan Onur Vatansever, tüm Gölbaşılı gençleri gençlik meclisine davet ederek,

“Gençlerin, kent yönetiminde karar alma mekanizmalarına katılmaları, gençlik ve kentle ilgili sorunların çözümünde sorun çözme anlayışı içerisinde aktif rol almaları bir kentin gençlere verdiği en önemli değer ve fırsattır. Gençlik alanında projeler üretmek amacıyla; gençlerin ve gençlerle ilgili kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları, üniversite ve lise temsilcilerinden oluşturacağımız demokratik bir yapı olacağız” dedi.

Gölbaşı Genç Meclisi olarak yapacakları faaliyetler hakkında da bilgi veren Gölbaşı Gençlik Meclisi Başkanı Vatansever, “ İlçemizde tüm gençliği ilgilendiren projelere imza atarak hiçbir ideolojik görüş ayırt etmeksizin gerek üniversite öğrencilerini gerek lise öğrencilerini gerek ise çalışan, esnaf, STK gençlerinin her daim yanlarında olacağız. Sonuca yönelik projelerle gençlerimizin birçok alanda kendilerini geliştirmelerine ve yetiştirmeleri konusunda katkı sunacağız. Yaptığımız projelerle Gölbaşı Gençliğine büyük değerler katacağımıza inanıyoruz sizlerde bu yapı içerisinde bulunmak Gölbaşı için yeni projeler üretmek isterseniz aramızda görmekten mutluluk duyarız” ifadelerini kullandı.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
201. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA