Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 30-01-2022 11:04

Belediye Başkanı Şimşek, Hemşehri dernekleri ile buluştu

Gölbaşı’nda özel bir işletmede gerçekleşen toplantıya MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mevlüt Karakaya’da katıldı.

Belediye Başkanı Şimşek, Hemşehri dernekleri ile buluştu

Belediye Başkanı Şimşek, hemşehri dernekleri ile buluştu

Gölbaşı’nda özel bir işletmede gerçekleşen toplantıya MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mevlüt Karakaya’da katıldı. Gölbaşı’nda özel bir işletmede gerçekleşen toplantıya MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mevlüt Karakaya’da katıldı.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, birlik ve beraberlik mesajı vererek; 

“Gölbaşı hepimizin doğduğu, büyüdüğü, eşimizin ve dostumuzun olduğu bir evdir. Secimden çeçime değil her zaman ilçemiz için elimizden geleni ortaya koymalıyız.  Hep birlikte el ele vererek Gölbaşı’nı hak ettiği konuma getireceğiz. Gölbaşı hepimizin evi olduğu için ne kadar gelişirse bizde o kadar rahat ederiz” ifadelerini kullandı.

Gölbaşı’nın her zaman güzel anılması gerektiğini ifade eden Başkan Şimşek “Gölbaşı’nın olumsuz yönlerini konuşmayalım. Olumlu yönlerine bakalım, el ele verip ilçemizin olumlu yönlerini ortaya çıkartıp ve bunları artırırsak Gölbaşı’mız daha çabuk hak ettiği noktaya gelir. Bazı siyasi büyüklerimiz kapalı kapılar arkasında sürekli olumsuzlukları konuşuyor. Bu konuştuklarının yüzde 90 yanlış zaten. Bunu yapanlar yaşadıkları eve ihanet edenlerdir. Burada yaşıyorsak gövdemizi taşın altına koyacağız ve evimizi hak ettiği noktaya getireceğiz” dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mevlüt Karakaya ise çalışmalarından dolayı Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’e teşekkür etti.

Karakaya “ Nerden geldiğimiz önemli mi elbette önemlidir. Geldiğimiz yeri elbette unutmayacağız. Ama bulunduğumuz yer karnımızın doyduğu çoluklarımızın geleceğinin inşa ettiği yerdir. Biz Gölbaşı’ndayız dolayısıyla Gölbaşı’lıyız” dedi.

Gölbaşı Belediyesinin hazırladığı Büyük Merkezi Gölbaşı ve Üniversiteliler Caddesi Projesi hakkında övgüyle bahseden MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya “ Gölbaşı’nı bir bütün olarak sahil ile birleştirecek ve ilçenin çehresini değiştirecek büyük bir proje üzerinde iki yıldır bir çalışma yönetiliyor. İnşallah önümüzde ki aylarda başlanacak. Ayrıca Gölbaşı’nda ki öğrencileri ilçeye bağlayacak ve değer katan Üniversiteliler Caddesi Projesi ’de çok önemlidir. Bu proje sadece öğrencileri ilçeye bağlamak ile kalmayacak ayrıca Belediye’nin aktifine giren 200 milyonluk bir değerdir. Arazi satılmıyor. Orada bulunan boş arazi Belediye’ye alınarak üzerine değer katılarak Gölbaşı Belediyesinin bilançosuna varlık olarak girmesi önemlidir” ifadelerini kullandı.

Toplantı toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
201. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA