Advert
Mamak
Giriş Tarihi : 24-01-2022 10:48

Mamaklılar Kanat Festivalinde Buluştu

nkara'nın ilk millet bahçesi olan Üreğil Millet Bahçesi festivallere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Yazın ve kışın birçok festivalin düzenlendiği Mamak’ta, bu sefer de kanat festivali düzenlendi.

Mamaklılar Kanat Festivalinde Buluştu

Mamaklılar Kanat Festivalinde Buluştu

Kendi eliyle ikram etti

Ankara'nın ilk millet bahçesi olan Üreğil Millet Bahçesi festivallere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Yazın ve kışın birçok festivalin düzenlendiği Mamak’ta, bu sefer de kanat festivali düzenlendi. Festivale Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, AK Parti Mamak İlçe Başkanı Erhan Sarıgöl, Mamak Belediyesi meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Festivalde Başkan Köse ile birlikte halay çeken, misket oynayan ve kartopu savaşı yapan Mamaklı vatandaşlar renkli ve eğlenceli görüntülere sahne oldu. Etkinlikte hazırlanan kanatları Başkan Köse, kendi elleriyle de ikram etti.

Hizmet odaklı çalışıyoruz

İnsanı yaşat ki devlet yaşasın düsturuyla gece gündüz hizmet odaklı çalıştıklarını kaydeden Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Güzel karlı kış gününde burada siz kıymetli Mamaklı hemşehrilerimiz için festival düzenledik. Söz verdik yaptık, söz verdik daha fazlasını yaptık. Her hafta bir yerin açılışını yapıyoruz. Bizim için siyaset, sizlere hizmettir. Salgın dönemi başlamadan önce burada bir balık festivali yapmıştık. Salgından dolayı ara verdiğimiz festivallerimize tekrardan devam ediyoruz. Ben tekrar hepinize hoşgeldiniz, şeref verdiniz diyorum” dedi

Sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum

Mamak’ın dört bir yanına, 7’den 70’e, her bir ferde dokunacak hizmetler götürdüklerin ifade eden AK Parti İlçe Başkanı Erhan Sarıgöl, “Durmadan yorulmadan haftalarımızı, günlerimizi çalışarak geçiriyoruz. Bugün sosyal bir etkinliğin olduğu, insanların muhabbetlerinin arttığı bir festivalle bir aradayız. Bir yanda rahmetin yağdığı şu güzel günde sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. Sayın Belediye Başkanımıza yapmış olduğu bu güzel festivalden dolayı teşekkür ediyor, hepinize afiyet olsun diyorum” dedi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
201. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA