Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 22-01-2022 14:04   Güncelleme : 22-01-2022 14:38

Başkan Şimşek "Karla mücadelede 7/24 hazırız"

Ülke genelinde etkili olması beklenen kar yağışı nedeniyle vatandaşların herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmaması için harekete geçen Gölbaşı Belediyesi karla mücadele için hazırlıklarını tamamladı.

Başkan Şimşek

Ülke genelinde etkili olması beklenen kar yağışı nedeniyle vatandaşların herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmaması için harekete geçen Gölbaşı Belediyesi karla mücadele için hazırlıklarını tamamladı.

Fen İşleri Müdürlüğü’nü ziyaret eden Başkan Şimşek, çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Gölbaşı genelinde, tedbirleri aldıklarını belirterek, 24 saat kesintisiz karla mücadele yürütebilecek durumda olduklarını söyledi.

Başkan Şimşek “Anlara Valiliği’mizin ve Meteoroloji Genel Müdürlüğü’müzün uyarıları doğrultusunda ekiplerimiz ile göreve hazırız. Gölbaşılı hemşerilerimizin mağdur olmaması için belediye ekiplerimiz ile gece gündüz demeden mesaideyiz. Canla başla vatandaşlarımızın huzur ve refahı için mücadele eden çalışma arkadaşlarımıza destek olmak için buradayız” dedi.

Gölbaşı için mesai kavramı gözetmeden çalışan Başkan Ramazan Şimşek, ekiplere tatlı ikramında bulundu, sohbet etti. Yolların durumunu analiz eden Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek “9 kar küreme aracı,5 greyder, 8 csb aracı, 249 personel ve 33 araç ile Gölbaşılılara olumsuz hava koşullarında da hizmete hazırız. Kar yağışının sebep olabileceği buzlanmalara ve ulaşımda yaşanabilecek aksaklıklara karşı bütün önlemlerimizi aldık” açıklamasında bulundu.

Ekiplerin karla mücadelesine vatandaşların da kendi önlemlerini alarak yardımcı olması gerektiğini söyleyen Başkan Şimşek “Ekiplerimiz vatandaşlarımız için durmaksızın çalışırken, halkımızdan da kar lastiklerini takmalarını ve mutlaka yanlarında zincirleri olmadan yola çıkmamalarını rica ediyorum. Hem kendileri hem de sevdikleri için bütün vatandaşlarımızı tedbirli olmaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı. 

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, ziyarette Fen İşleri Müdürlüğü çalışanlarına tatlı ikram etti.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
201. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA