Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 14-01-2022 16:25

Başkan Şimşek’ten bir müjde daha

Gölbaşı Belediyesi ile Türk Yerel Hizmet Sendikası arasında Sosyal Denge Sözleşmesi (SDS) imzalandı.

Başkan Şimşek’ten bir müjde daha

Gölbaşı Belediyesi ile Türk Yerel Hizmet Sendikası arasında Sosyal Denge Sözleşmesi (SDS) imzalandı.

Gölbaşı Belediyesinde görev yapan kamu çalışanlarına yönelik 2022-2023 yıllarını kapsayan 6. dönem Sosyal Denge Sözleşmesine, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek ile Türk Yerel Hizmet Sendikası Başkanı Mustafa Yorulmaz imza attı.

Gölbaşı Belediyesi’nde çalışan 182 memura yapılan sözleşme ile bürüt üzerinden yüzde yüz, 2 bin 100 TL sosyal denge tazminatı verildi.

Gölbaşı Belediyesi Toplantı Salonu'nda düzenlenen imza töreninde konuşan Başkan Ramazan Şimşek “Çalışanlarımızın her zaman yanındayız. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu senede belediye memurlarımıza dair yapmış olduğumuz Sosyal Denge Tazminatı sözleşmemizi imzaladık. Böylece yine bir ilke imza atarak üst üste 2 yıl sözleşmemizi yenilemiş, çalışanlarımız için güçlü bir kazanım sağlamış olduk. Sözleşmemizin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Belediyemizin ekonomisindeki düzelmeye paralel olarak çalışanlarımızın yüzünü güldürmeye devam edeceğiz” dedi.

“Çalışanlarımızın hakları konusunda göreve geldiğimiz ilk günden itibaren her zaman hakkaniyetli olduk” açıklamasında bulunan Başkan Ramazan Şimşek sözlerini şöyle sürdürdü:

“Göreve geldiğimiz günden beri kurmuş olduğumuz ekonomik denge sayesinde belediyemizin borçlarını ödedik. Sıfır borç ile ilçemiz için çalışmaya gayret gösteriyoruz. 2022 yılı ocak ayı itibarı ile, Belediyemizde çalışan memur arkadaşlarımızın yüzünü güldürmüş olduk.”

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
201. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA