Advert
Pursaklar
Giriş Tarihi : 27-12-2021 12:12

Minik Eller Yüreklere Dokunuyor

Nezaket Okulu’nun yüreği büyük minik öğrencileri, Deniz Feneri aracılığıyla oyuncağı olmayan çocuklara oyuncak hediye ettiler.

Minik Eller Yüreklere Dokunuyor

Pursaklar Belediyesi Nezaket Okulu’nun yüreği büyük minik öğrencileri, Deniz Feneri aracılığıyla oyuncağı olmayan çocuklara oyuncak hediye ettiler.

 

Oyuncakları olmayan çocukları mutlu etmek için harekete geçen Pursaklar Belediyesi Nezaket Okulu, yüreklere dokunan örnek bir projeye daha imza attı.

Pursaklar Belediyesi Nezaket Okulu öğrencileri,  ‘‘Oyuncağı olmayan çocuk kalmasın’’ etkinliği kapsamında hem kendilerine ait oyuncakları hem de biriktirdikleri paralar ile çeşitli oyuncaklar alıp hepsini birer hediye paketi haline getirerek imkânı olmayan çocuklara iletilmesi için Deniz Feneri’ne teslim etti.

 

‘‘Oyuncaklar çocuklarımızın en yakın arkadaşlarıdır’’

Eğlenmek ve oyuncaklar ile oynamanın tüm çocukların hakkı olduğunu belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Oyuncaklar çocuklarımızın en yakın arkadaşlarıdır. Minik öğrencilerimiz, kendileri için büyük öneme sahip olan oyuncaklarını paylaşarak herkese örnek olacak bir davranışta bulundular. Eğitmenlerimiz başta olmak üzere böyle önemli bir projesi imza atan minik öğrencilerimizi kutluyor, bu dayanışma ruhu içinde ayrıca teşekkür ediyorum" dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
201. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA