Advert
Mamak
Giriş Tarihi : 13-12-2021 11:39

Mamak Belediyesi’nden Yeni Yıla Özel Konser

Mamaklılar yeni yıl heyecanını Mamak Belediyesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen “Yeni Yıla Merhaba Konseri” ile yaşayacak.

Mamak Belediyesi’nden Yeni Yıla Özel Konser

Mamak Belediyesi’nden Yeni Yıla Özel Konser

Mamaklılar yeni yıl heyecanını Mamak Belediyesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen “Yeni Yıla Merhaba Konseri” ile yaşayacak. Konserin Şefliğini Özgür Ulaş Doğanoğlu’nun yapacağı, Ankara Devlet Klasik Türk Müziği Korosu’nun birbirinden seçkin sanatçılarının seslendireceği eserlerle, Mamaklılar unutulmaz bir gece geçirecek. Yeni Yıla Merhaba Konseri

16 Aralık Perşembe Günü Saat: 20.00’da, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Sanatın ve sanatçının her zaman yanındayız

Yeni yıl için pandemi şartlarının geride kaldığı, sanatçıların sahnelerde yeniden sanatını icra edeceği ve sevenleri ile buluşacağı bir yıl olması temennisinde bulunan Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Sanatçılarımız salgın dolayısı ile zor bir yılı geride bıraktı. Bizlerde onların bu zor zamanlarda yanlarında olduk. Dijital platformları kullanarak sanatçılarımızı Mamaklıların evlerine konuk ettik. Sanatın ve sanatçının her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile  Yeni Yıla Merhaba Konseri’ne tüm Mamaklı hemşerilerimi davet ediyorum dedi.

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
201. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA