Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 02-12-2021 15:30

İYİ Parti Ankara Kadın Teşkilatları Gölbaşı’nda bir araya geldi

İYİ Parti Ankara Kadın Politikalar Başkanları Gölbaşı’nda düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.

İYİ Parti Ankara Kadın Teşkilatları Gölbaşı’nda bir araya geldi

İYİ Parti Ankara Kadın Politikalar Başkanları Gölbaşı’nda düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.

İyi Parti Ankara İl Kadın Politikalar Başkanlığınca özel bir işletmede düzenlenen programa,  İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu, İyi Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Öztürk, İyi Parti Ankara İl Kadın Politikalar Başkanı Sema Tantoğlu, İYİ Parti Grup Başkan Vekili Saniye Çiftçi Ertürk, İyi Parti Gölbaşı İlçe Kadın Politikalar Başkanı Ezgi Şimşek,  İyi Parti Ankara İlçe Kadın Politikalar Başkanları, İyi Partili kadınlar katıldılar.

Programda bir konuşma yapan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu, “Bugün Gölbaşı ilçemizdeyiz. Ankara’da çok iyi gidiyoruz. Son anketlerde oylarımız yüzde 20’nin üzerindedir. İYİ Parti Ankara Teşkilatı hem çok çalışıyor hem de çok başarılıdır. İl ve ilçeleri geziyoruz. Çalışmalarımıza durmadan devam edeceğiz” dedi.

İYİ Parti Kadın Politikalar Başkanlığı tarafında Türkiye genelinde başlatılan 'Güneşin Kadınları Projesi' hakkında da bilgi veren Sibel Yanıkömeroğlu “ Kadının ekonomik olarak güçlenmesi çok önemlidir. Kadınların mücadele etmek zorunda kaldığı konular karşısında çözüm bulabilmeleri için ekonomik olarak güçlü olmaları gerekir. Bu amaçla Türkiye genelinde Güneşin Kadınları Kadın Kooperatiflerini kuruyoruz. 13 tane Kooperatifi kurduk. Burada amaç kadınların ürettiklerine Pazar bulmaları ve ekonomilerine katkı sağlamalarıdır. İnşallah 81 ilimizde bu projemizi tamamlayacağız” ifadelerini kullandı.

İyi Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Öztürk ise etkinliğe katılanlara teşekkür ederek, İyi Parti Gölbaşı ilçe teşkilatı olarak her zaman sahada olduklarını söyledi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
201. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA