Advert
Mamak
Giriş Tarihi : 01-12-2021 10:18

Mamak Belediyesi 3 bin 233 bebeğe hoş geldin dedi

Sosyal belediyecilik uygulamaları ile adından söz ettiren Mamak Belediyesi, 2021 yılı boyunca 3 bin 233 bebeğe ‘hoş geldin’ dedi.

 Mamak Belediyesi 3 bin 233 bebeğe hoş geldin dedi

Mamak Belediyesi 3 bin 233 bebeğe hoş geldin dedi

Sosyal belediyecilik uygulamaları ile adından söz ettiren Mamak Belediyesi, 2021 yılı boyunca 3 bin 233 bebeğe ‘hoş geldin’  dedi. Mamak Belediyesi, insanı temel alan anlayış doğrultusunda doğumdan itibaren vatandaşların hayatlarının her evresinde yanlarında olarak, onların tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Hoş Geldin Bebek çantasının içinde zıbın takımı, bebek taşıma çantası, malzeme taşıma çantası, biberon ve damaklı emzik bulunan paketler hediye ediliyor. Ailelerin maddi yükünü de hafifleten hoş geldin bebek uygulaması çiftler arasında da mutlulukla karşılanıyor.

Belediye olarak vatandaşımızın daima yanındayız

Mamak’ın geniş bir aile olduğunu ifade eden Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Hoş Geldin Bebek kampanyamız bebeklere sürpriz olurken ailelerin de maddi anlamda yükünü hafifleten güzel bir kampanya. Belediye olarak vatandaşımızın iyi ve kötü gününde hep yanında oluyoruz. Bu büyük aileye yeni katılan her çocuk bizim çocuğumuz ve onlar için hazırladığımız tam teşekküllü Hoş Geldin Bebek paketlerini ailelerine teslim ediyoruz” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
201. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA