Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 29-11-2021 14:20

Park Eymir Toplu Yapı Yönetimi kahvaltıda bir araya geldi

Park Eymir Toplu Yapı Yönetimi sitelerinde görev yapan Blok Görevlisi personel ile Site Yöneticilerine sabah kahvaltısı verdi.

Park Eymir Toplu Yapı Yönetimi kahvaltıda bir araya geldi

Park Eymir Toplu Yapı Yönetimi sitelerinde görev yapan Blok Görevlisi personel ile Site Yöneticilerine sabah kahvaltısı verdi.

Konuyla ilgili açıklamalarda Milliyetçi Hareket Partisi Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi olan. Savaş Mülazımoğlu ‘’ Birincisini pandemi dönemi öncesinde gerçekleştirdiğimiz Park Eymir Toplu Yapı Konut alanında görev yapan Blok Görevlisi arkadaşlarla Site Yöneticilerini hep beraber kahvaltı yapmağı geleneksel hale getirmek istiyoruz. Bizler çalışan insanlarız. Sabahları işlerimize gittiğimizde veya tatil sezonlarında evlerimizden ayrıldığımızda ailemizin can ve mal güvenliklerini emanet ettiğimiz Blok Görevlisi arkadaşlara minnet ve şükran borçluyuz. Biz biliyoruz hayatta karşılaştığımız acı ve üzüntüler paylaşıldıkça azalır, sevinç ve mutluluklar paylaşıldıkça çoğalır. Park Eymir Toplu Yapı Konutlarında yaklaşık YİRBEŞBİN kardeşimiz yaşamaktadır. Yaşlısı ile genci ile, amiri ile memuru ile, işvereni ile işçisi ile, zengini ile fakiri ile biz kocaman bir aileyiz.  Bunun için sosyal yaşamın zenginleştirip güzelleştirilmesine katkı sağlayacak her fikre açığız ve her etkinliğe katkı sağlıyoruz. Biz hep YİRBEŞBİN kişilik bir aileyiz diyoruz. Gölbaşının bir parçası olmaktan onur ve gurur duyuyoruz. Bu anlamda her zaman yanımızda bulunan desteğini esirgemeyen Gölbaşı Belediyesine de minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz. Kahvaltı programımıza servis desteği sağlayan Gölbaşı Belediye Başkanı Sn. Ramazan ŞİMŞEK’e, kahvaltımıza katılarak bizlere onur veren MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Sn. Serdar TEKİN’e, AK PARTİ İlçe Başkanı Sn. Selim AKCEYLAN’a, Belediye Başkan Yardımcılarımız Sn. Murat ILIKAN ve Sn. Oğuz Kağan TANRIVERDİ’ye, MHP Meclis Grup Başkan Vekili Sn. Osman ÇAKIR’a ve MHP Belediye Meclis Üyelerine teşekkür ederiz.

Bu etkinliğimizin gerçekleşmesinde yoğun emek harcayan Park Eymir Toplu Yapı Yönetimi ve Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Şahin ATUĞ’a, kahvaltıya katılan Park Eymir Toplu Konutları Site Yöneticilerine ve site sakinleri ile kahvaltının yapılmasında özne olan ve üstün bir özveri ile bloklarında görev yapan Blok Sorumlusu arkadaşlara yürekten teşekkür ederim.

Türk Dünyası ve İslam Aleminin umudu Türkiye’yi hedef haline getiren kişi, zümre, topluluk, düşünce, yönetim ve ne kadar millet var ise onlara inat biz diyoruz ki; AYRILIKTA AZAP, BİRLİKTE RAHMET VARDIR. Bunun en güzel örneğini bu kahvaltı göstermiştir.

Koca şair Mehmet Akif ERSOY ne diyor du;

Girmeden tefrika bir millete düşman giremez

Toplu vurdukça yürekler onu top sindiremez

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
201. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA