Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 16-11-2021 15:23

Gölbaşı'nda ŞAGEFED açıldı

Şehit Aileleri Gaziler Engelliler ve Korunmaya Muhtaç Çocuklar Spor Federasyonu açılışı yapıldı.

Gölbaşı'nda ŞAGEFED açıldı

Şehit Aileleri Gaziler Engelliler ve Korunmaya Muhtaç Çocuklar Spor Federasyonu açılışı yapıldı.

Milli Takım Antrenörü ve Kurucu genel başkan Şenol Kaysi Halka hizmetin HAKKA hizmet olduğunu bilenler denim.Spor Federasyonumuz aynı amaçlı spor kulüplerimiz ile kurulmuştur.  Gölbaşı ilçemizde faaliyete başlayan spor federasyonu İnşaallah Türkiye genelinde 81 ilde temsilcilikler açarak  faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.

Spor Federasyonumuzun ve kulüplerimizin amacı:

Cennet vatanımız için canlarını feda eden aziz Şehitlerimizin ve Gazilerimizin emanetlerine sahip çıkmak Şehit, Gazi Ailelerine, Doğuştan İşitme engelli ve ortopedik Engellilere, Annesi babası ebedi hayata göç eden yetim-öksüz,  Anne-babası ayrı  olan maddi durumu iyi olmayan Korunmaya Muhtaç Çocuklarımıza Taekwondo, KickBoks, Muaythai, Wushu Boks, Cimnastik, İşitme engelli Taekwondo, Ortopedik Engelli Taekwondo, Dart-Bocce-Bomling Branşlarında Ücretsiz

Spor eğitimi vermek. Çocuklarımızın ve gençlerimizin boş vakitlerini spor ile doldurup kötü ortam ve alışkanlıklardan uzak tutup topluma sağlıklı bireyler yetiştirmek ve hayata tutulmalarını sağlamaktır. Spor kulüplerimiz her yaşa ve herkese hizmet etmek için kurulmuştur. Spor hareketsizliği gideren bir ilaçtır sağlıklı olmanızı sağlar ayrıca sporda hedefiniz var ise  bizimle hedeflerinize daha çabuk ulaşabilirsiniz. Herkese hitap eden spor kulüplerimiz

Şehit Yakınları Gaziler ve Korunmaya Muhtaç Çocuklar Spor Kulübü, Şehit Aileleri Gaziler Engelliler ve Korunmaya Muhtaç Çocuklar Spor Kulübü, Vatan Yıldızları Spor Kulübü, Şenol Kaysi Spor Akademisi olarak tüm Gölbaşı ilçemizdeki çocuklarımızı ve gençlerimize spor yapmaya davet ediyoruz.

ŞAGEFED Genel Başkanı ve Milli Takım Antrenörü Şenol Kaysi açılışımıza arayak ve katılarak bizleri onurlandıran

Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan'a,Ankara Gençlik ve Spor il müdürü Mustafa Çelik,e , Gölbaşı Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan'a Yönetim kurulu ve Meclis üyelerine, Gölbaşı MHP İlçe Başkanı Serdar Tekin'e, Yönetim kurulu ve Meclis üyelerine, Gölbaşı BBP İlçe Başkanı Hakan Lale'ye, Gölbaşı Jandarma Başçavuş Cezmi Kösekara'ya, Uzman Çavuş Necdet Şengül'e, Yönetim kurulu üyelerimize, Velilerimize ve Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza çok teşekkür ediyor şükranlarımı sunuyorum dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
201. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA