Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 06-11-2021 12:45

Gölbaşı Belediyesi Meclis toplantısı yapıldı

Gölbaşı Belediyesi Kasım Ayı Meclis toplantısı son oturumu yapıldı.

Gölbaşı Belediyesi Meclis toplantısı yapıldı

Gölbaşı Belediyesi Kasım Ayı Meclis toplantısı son oturumu yapıldı.

Belediye meclis salonunda Gölbaşı Belediye Başkan Yardımcısı Oğuz Kağan Tanriverdi başkanlığında gerçekleşti.

Mecliste yapılan ve yapılması planlanan hizmetler ile ilgili konular ele alındı.Meclis başkanlık yazıları ve meclis üyelerinin verdiği önergelerle devam etti.

Gölbaşı Belediyesi   Kasım Ayı Meclis toplantısı son oturumu, dilek ve temennilerden sonra sona erdi.

Dilek ve temenniler bölümünde sırasıyla AK Parti Gölbaşı Belediye Meclisi Grupbaşkanvekili Fatih Yaşlıoğlu, MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Savaş Mülazimoğlu, CHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Sinan Acar, İYİ Parti Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Hasan Güler söz aldı.

AK Parti Gölbaşı Belediye Meclisi Grupbaşkanvekili Fatih Yaşlıoğlu,

Mecliste bir konuşma gerçekleştiren  AK Parti Gölbaşı Belediye Meclisi Grupbaşkanvekili Fatih Yaşlıoğlu, “ Ülkemize sahip çıkmamız gerekiyor.  İçeride ki siyasi parklılıklarımız bir tarafa bırakıp, iktidar ve muhalefet olarak dışarıya karşı bir ve baraber olmamızın ne kadar önemli olduğunu gördük” dedi.  

İşte Yaşlıoğlu’un  konuşması

MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Savaş Mülazimoğlu

Mecliste gündem dışı söz alan MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Savaş Mülazimoğlu , 10 Kasım Atatürk’ü Anma günü  dolayısıyla  bir konuşma gerçekleştirdi.

MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Savaş Mülazimoğlu “Türkiye Cumhuriyeti var oldukça, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’de var olacaktır. Bizler onu yaşatmaya devam edeceğiz. MHP Gölbaşı Belediye Meclis grubu olarak biz diyoruz ki;  ‘Koyduğun ilkeler ışığında gösterdiğin hedeflere ulaşmak için kanımızın son damlasına kadar çalışacağız’”  

İşte Mülazimoğlu’un  konuşması

CHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Sinan Acar

Mecliste gündem dışı söz alan CHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Sinan Acar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı  ve 10 Kasım Atatürk’ü Anma gününe dair  bir konuşma gerçekleştirdi.

İşte Acar’ın konuşması

İYİ Parti Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Hasan Güler

Mecliste bir konuşma gerçekleştiren  İYİ Parti Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Hasan Güler , ülke olarak birlik ve baraberlik içerisinde olmamız gerektiğini belirterek,  bu ülkenin tarihinin  gelecek nesillere doğru bir şekilde aktarılması gerektiğini söyledi.

İşte Güler’in konuşması

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
201. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA