Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 03-11-2021 16:57   Güncelleme : 03-11-2021 17:11

Başkan Şimşek'ten 3 müjde birden

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek Gölbaşı Belediyesi Kasım Meclis Toplantısında Gölbaşılılara üç müjde birden verdi.

Başkan Şimşek'ten 3 müjde birden

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek Gölbaşı Belediyesi Kasım  Meclis Toplantısında Gölbaşılılara üç müjde birden verdi.

Başkan Şimşek, TOKİ, Sukesen Deresi Islahı ve 74 Parsel Sorununda ki son durum hakkında Belediye Meclis Üyelerine bilgi verdi.

Başkan Şimşek, yeni yapılacak olan Toplu Konut Projesi’nin etaplar halinde yapılacağını ifade ederken ilk etapta 500 konutun yapılacağını söyledi. TOKİ’nin yapılacak alanın belli olduğunu ve projelerin hazır olduğunu söyleyen Başkan Şimşek yapım ihalesinin de 2-3 hafta içerisinde TOKİ tarafından yapılacağını açıkladı.

“SUKESEN DERESİ İSLAHI”

Sukesen Deresi'nin ıslahı için DSİ Genel Müdürü ile görüştüğünü ifade eden Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, “Sukesen Deresi'nin ıslahının ihalesi yapıldı.Yüklenici firma ilede bugün yarın sözleşme yapılacak. Sukesen Deresi'nin ıslahından sonra üsteki peyzaj çalışmasınıda Gölbaşı Belediyesi olarak biz yapacağız” dedi.

“74 PARSEL SORUNU”

Gölbaşı’nda yıllardır büyük bir sorun olarak görülen 74 Parsel hakkında da konuşan Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, “ Encüman kararından sonrada bakanın oluruna sunacapız imzalatıp alıp geleceğiz” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
201. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA