Advert
Spor
Giriş Tarihi : 17-12-2020 11:54

MMA Dünya şampiyonu Mirza, gençlerle buluştu

MMA Dünya şampiyonu ve Milli Takım Antrenörü Uğur Mirza, Gölbaşı Kaymakamlığınca hazırlanan ve ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından uygulanan "Spor ile parlayan yaşamlar" projesi kapsamında, 300 öğrenci ile online olarak bir araya geldi.

MMA Dünya şampiyonu Mirza, gençlerle buluştu

MMA Dünya şampiyonu ve Milli Takım Antrenörü Uğur Mirza, Gölbaşı Kaymakamlığınca hazırlanan ve ilçe  Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından uygulanan  "Spor ile parlayan yaşamlar" projesi kapsamında, 300 öğrenci ile online olarak bir araya geldi.

Spor ile parlayan yaşamlar" projesi kapsamında, 300 öğrenci ile online olarak bir araya gelen Mirza, gençlere  tecrübelerini paylaştı.

Konu ile ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan MMA Dünya şampiyonu ve Milli Takım Antrenörü Uğur Mirza, “İlçemizde yaşayan ilkokul çağındaki kardeşlerimize spor yapmayı ve sporu sevdirmek amacıyla programlanan "sporda hayat var" projesinden sonra "spor ile parlayan yaşamlar" projesinde de yer almak benim için büyük mutluluk ve gurur. Sokaklardan alıp da spora kazandıracağımız bir çocuk bile bu ülke için önemlidir benim gözümde. Eminim ki bu tarz projeler arttıkça gelecekte daha sağlıklı ve başarılı jenerasyonlarımız oluşacak” dedi.

Mirza son olarak, Kaymakam Tülay Baydar Bilgihan’a , ilçe Milli Eğitim Müdürü Salih Namal'a, Şube Müdürü Serap Şahin'e ve  projenin hazırlanmasından emeği gece herkese teşekkür etti.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
201. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA