Advert
Siyaset
Giriş Tarihi : 26-06-2019 11:26   Güncelleme : 26-06-2019 11:26

Murat Ilıkan’dan “Meclis” tepkisi

MHP Ankara Büyükşehir Belediyesi Grupbaşkanvekili ve Gölbaşı Belediye Başkan Yardımcısı Murat Ilıkan, Ankara halkının yararına olan ve büyükşehir meclisinde oy birliği ile gecen projelerin sadece belediyenin aldığı karar olarak lanse edilmesine karşı çıkt

Murat Ilıkan’dan “Meclis” tepkisi

Murat Ilıkan’dan “Meclis” tepkisi 

MHP Ankara Büyükşehir Belediyesi Grupbaşkanvekili ve Gölbaşı Belediye Başkan Yardımcısı Murat Ilıkan, Ankara halkının yararına olan ve büyükşehir meclisinde oy birliği ile gecen projelerin sadece belediyenin aldığı karar olarak lanse edilmesine karşı çıktı.

Murat Ilıkan, Ankara Büyükşehir Belediye Meclisinde yaptığı konuşmada, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a “iyi işler yapılınca belediye iyi oluyor. Yapılmayınca meclis kötü oluyor” tepkisinde bulundu. 

MHP Ankara Büyükşehir Belediyesi Grupbaşkanvekili ve Gölbaşı Belediye Başkan Yardımcısı Ilıkan, meclisten bulunan herkesin ortak noktasının Ankara halkına hizmet olduğunu vurgulayarak, 

“Bu mecliste Ankara için iyi olan her proje desteklenmektedir. Ama maalesef oy birliği ile onaylanan projelerde meclisin adı geçmiyor sadece belediye’nin adı geçiyor. Yanı yapılan iyi işler belediye’nin aldığı karar oluyor. Ama bir mağduriyet yaratılacakmış gibi bir tablo çizildiğinde ise meclisin aldığı karara dönüşüyor. İyi belediye yapıyorsa kötüyü de belediye yapmış oluyor. Biz meclis olarak hep birlikte aldığımız kararlarda meclisinde adının geçmesini istiyoruz” dedi. 

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da büyükşehir meclisinde gecen projeler için meclis üyelerine teşekkür ettiğini ifade etti.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
201. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA