Advert
Siyaset
Giriş Tarihi : 29-12-2018 17:35   Güncelleme : 31-12-2018 19:52

AKCEYLAN’DAN İTTİFAK AÇIKLAMASI

Ak Parti Gölbaşı İlçe Teşkilatı, Aralık ayı danışma toplantısını yaptı.

AKCEYLAN’DAN İTTİFAK AÇIKLAMASI

Akceylan, ittifakla ilgili konuştu

Ak Parti Gölbaşı İlçe Teşkilatı, Aralık ayı danışma toplantısını yaptı.

Yoğun katılımla gerçekleştirilen danışma toplantısına Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan ve yönetiminin yanı sıra, kadın kolları ve gençlik kolları, belediye başkan aday adayları ve meclis üyeleri katıldı. 

Danışma toplantısında konuşan Akceylan, yaklaşan yerel seçimlerde Ak Parti ile Milliyetçi Hareket Partisi arasında Gölbaşı'nda herhangi bir ittifak olup olmayacağı konusuna değindi.

Akceylan şunları söyledi:

“Son günlerde bize soruluyor Gölbaşı'nda bir ittifak söz konusu mu diye ama bununla alakalı alınmış bir karar henüz yok. Liderlerin takdirinde olan bir şey bu, kaldı ki Cumhur İttifakı birkaç belediyeyi kazanmak üzere kurulmuş bir ittifak değildir. Cumhur İttifakı bu milletin sesine kulak veren ve tüm dünyada haykıran ve bu milletin önüne engel koyanlara karşı mücadelenin bir safı olmuş durumdadır. Türkiye'nin ilerlemesine karşı kurulmuş tüm şer odaklarının karşısında kurulmuş bir ittifaktır. Sayın Cumhurbaşkanımız böyle bir karar alırsa da başımızın üstünde yeri vardır. Bu kararı da sonuna kadar uygular ve sahip çıkarız.”

Aday belirleme çalışmalarında genel merkez tarafından sona gelindiğini belirten Selim Akceylan, 1 Ocak Salı günü Arena Spor Salonunda adayların açıklanacağını ve Gölbaşı teşkilatının da güçlü bir şekilde programa katılım sağlayacağını ifade etti.

Ak Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan'a söz verdiğini aktaran Akceylan, “Önümüzde bir yerel seçimimiz var. Bununla alakalı geçtiğimiz ay içerisinde belediye başkan aday adayları başvurusu oldu. Genel Merkezimiz titiz bir çalışma ile 81 ilimizdeki ilçelerin adaylarını belirlediler. İnşallah 1 Ocak Salı günü Arena Spor Salonunda Sayın Cumhurbaşkanımızın katılımı ile aday tanıtım toplantısı yapılacak. Biz Gölbaşı olarak çok güçlü bir şekilde orada olacağız. 1 Ocak Salı günü 30 otobüs ve 1500 kişi ile Arane Spor Salonunda olacağız. Bunun sözünü ben sizlerin adına il başkanımıza verdim. Hepinizden gayretli bir çalışma bekliyorum. Biz 1500 sayısını verirken sizlere güvenerek verdik. Saat 12 gibi hep birlikte gidelim” dedi.

Gölbaşı Belediye Başkan adayı kim olursa olsun teşkilat olarak gayretle çalışacaklarını vurgulayan Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan, “Sayın Cumhurbaşkanımız kimi aday gösterirse, o bizim belediye başkan adayımız diyeceğiz ve 31 Mart’a kadar hep beraber azimle gayretle çalışacağız ve onu da belediye başkanı seçtireceğiz” diye konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
201. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA