Advert
Siyaset
Giriş Tarihi : 23-06-2018 12:07   Güncelleme : 23-06-2018 12:07

24 Haziran Doğru: SAADET PARTİSİ

24 Haziran Doğru: SAADET PARTİSİ

24 Haziran Doğru: SAADET PARTİSİ

Erken seçim çağrısı yapan MHP lideri Devlet Bahçeli'yle görüşen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti yetkili kurullarıyla da bir araya geldikten sonra erken seçim ilan etti.

Türkiye, Cumhurbaşkanını ve Milletvekillerini seçmek için 24 Haziran'da sandık başına gidecek.

Cumhurbaşkanını ve Milletvekilleri seçim tarihi belirlendikten sonra partiler Türkiye genelinde sandıktan birinci parti olarak çıkmak için çalışmalara başladı.

Seçime gidecek olan partilerin Gölbaşı temsilcileri de çalışmalara başladı.

Aktif Haber Gazetesi olarak partilerin yapmış olduğu tüm çalışmaları tek tek sizler için derlemeye çalıştık.

Dördüncü olarak Saadet Partisi

Gölbaşı’nda seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Saadet Partisi İlçe Başkanlığı , milletvekili adaylarıyla birlikte ilçenin tamamını gezerek oy istedi.

Gerçekleşen ziyaretlerde vatandaşlara Saadet Partisi’nin seçim vaatleri hakkında bilgilendirmede bulunan İlçe Başkanı Yunus Aygünoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, partilerine karşı ilgiden memnun olduklarını belirtiyor. Seçim çalışmalarında özellikle Ankara 1. Bölge Milletvekili adayı Emre Aygünoğlu aktif rol aldı. Milletvekili adayı Emre Aygünoğlu, İlçe Başkanı Yunus Aygünoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Temel Karamollaoğlu ve saadet partisi için oy istediler.

İşte SP’nin 24 Haziran seçim çalışmaları

1 Milletvekili adayı Emre Aygünoğlu ve ilçe yönetim kurulu üyeleri Bahçelievler, Kızılcaşar ve İncek mahalle muhtarlarını ziyaret ettiler.

2 Milletvekili adayı Emre Aygünoğlu, ilçe başkanı Yunus Aygünoğlu ve ilçe yönetim kurulu üyeleri Ahiboz mahalle temsilcisi Ömer Polat ve ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

3 Milletvekili adayı Halil Adıgüzel, İlçe başkanı Yunus Aygünoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Seğmenler ve Karşıyaka mahalle muhtarları, Gölbaşı Esnaf ve sanatkarlar odası, Ziraat odası ve şoförler odası başkanlarını ziyaret ettiler.

4 Milletvekili adayı Halil Adıgüzel ve İlçe başkanı Yunus Aygünoğlu Gölbaşı’nda bulunan cafeleri ziyaret ettiler.

5 Milletvekili adayı Halil Adıgüzel ve İlce başkanı Yunus Aygünoğlu Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan ve Gölbaşı ilçe Emniyet Müdürü İmdat Gökmen' i makamlarında ziyaret ettiler.

6 Milletvekili adayları; Fatih Beyazıt, Emre Aygünoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Gölbaşı’nda esnafları ziyaret ettiler.

7 İlçe Başkanı Yunus Aygünoğlu ve yönetim kurulu üyeleri 'Polis Haftası' münasebetiyle Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürü İmdat Gökmen’i makamında ziyaret ettiler.

8 4 – 9 MAYIS tarihlerinde Cumhurbaşkanı adayımız Temel Karamollaoğlu’nun adaya olabilmesi için imza çalışması yapıldı.

9 İlçe Başkanı Yunus Aygünoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Gölbaşında Sahil park Ramazan çadırları, cafeler ve çay ocakları ziyaret etti.

10 İlçe Başkanı Yunus Aygünoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Pankart çalışması yaptı, Köyler ziyaret edildi, mogan park ziyaret edildi.

11 Sandık müşahitleri belirlendi ve gerekli bilgilendirmeler yapıldı.

 

12 Okul sorumlusu atandı.

Haber : ÖNDER ATASEVEN

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
201. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA