Advert
Kültür-Sanat
Giriş Tarihi : 13-06-2018 13:50   Güncelleme : 13-06-2018 13:50

İncek Kültür Merkezi açıldı

İncek Kültür Merkezi açıldı

İncek Kültür Merkezi açıldı

Gölbaşı Belediyesi'nin "Her Mahalleye Kültür Merkezi" projesi kapsamında yaptığı İncek Kültür Merkezi, düzenlenen iftar programıyla açıldı.

Programda konuşan Cemil Çiçek İncek Kültür Merkezi’nin hayırlı olması temennisinde bulunarak vatandaşların Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.

Konuşmasında 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Çiçek, “ Bu milletin ferasetine güveniyoruz. Seçimlerde bu tavrını göstereceğine inanıyorum. Bu ülkenin hizmet siyasetine ihtiyacı var, kavgaya gürültüye değil. Sen ben kavgası bu topluma geçmişte bir şey kazandırmadı şimdi de kazandırmaz” dedi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, açılışta yaptığı konuşmada merkezin 11 ayın sultanı Ramazan ayında açmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Başkan Duruay, “İncek Mahallesi sakinlerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda tasarlanan birçok özelliği de içerisinde barındırıyor. 6500 m2 alan üzerine kurulu olan İncek Kültür Merkezimiz 490 m2’lik merkez, 38 araçlık otopark, 20x40 m semt sahası, fitness grubu, çocuk oyun alanı ve oturma gruplarını kapsıyor. İncek Kültür Merkezi’nin içerisinde ise Çok Amaçlı Salon, Mutfak, Muhtarlık, Kurs Alanları ve Ofis bulunuyor” dedi.

Açılışa belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
204. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA