Advert
YOL DURUMU
1Anadolu Otoyolunun Bolu Doğu Kavşağı-Yeniçağa Kavşağı 1-3.km.leri arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle Ankara istikametinde sağ ve orta şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
2İzmir-Aydın Otoyolunun Belevi Viyadüğü 1-2.km.leri arasında derz onarım yapım çalışmaları nedeniyle 28-29-30.09.2021 tarihleri arasında Aydın istikameti trafiğe kapatılacak olup, ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanacaktır.
3Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolunun Muallimköy Kavşağı- Altınova Kavşağı 2-3.km.leri arasında bakım onarım çalışması nedeniyle İzmir/İstanbul istikametlerinde çalışma programına göre şerit kapatmalar yapılarak ulaşım diğer şeritlerden sağlanmaktadır.
4Anadolu Otoyolunun Kızılcahamam Kavşağı-Kahramankazan Kavşağı 20-26.km.leri arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
5Bozüyük-Bilecik-Mekece yolunun 53-58.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle Bozüyük-Mekece istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Mekece-Bozüyük istikametinden iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.
6Konya-Ereğli yolunun 2-8.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
7Samsun-Ankara yolunun 54-57.km.leri arasında (Karadağ Kavşağı-Toptepe Kavşağı) yol yapım çalışmaları nedeniyle Ankara istikametinde ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
8Elazığ-Malatya yolunun 51-52.km.leri (Kapıkaya Kavşağı) arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
9Korkuteli-Antalya yolunun 31-33.km.leri arasında çelik tel ile şev stabilitesinin arttırılması çalışmaları nedeniyle Korkuteli istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Antalya istikametinden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
10Bursa Çevre Otoyolunun Bursa Doğu Kavşağı-Yenişehir Kavşağı 0-2.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle Ankara-İzmir istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır. (Kestel Doğu Kavşağı Bağlantı yolu İzmir istikameti de trafiğe kapatılarak ulaşım D200 Devlet Yolu üzerinden sağlanmaktadır.)

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.