Advert
YOL DURUMU
1TEM Otoyolunun İzmit Doğu Kavşağı-Adapazarı Kavşağı arasında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle 21:00-06:00 saatleri arasında İzmit-Adapazarı yönünde otoyol ulaşıma kapatılarak trafik İzmit Doğu Kavşağından D-100 yoluna yönlendirilerek Adapazarı Kavşağından tekrar otoyola katılım sağlanacaktır.
2Ankara Çevre Otoyolunun Konya Kavşağı-Çankaya Kavşağı 8-13.km.leri arasında üstyapı iyileştirme çalışmaları nedeniyle Çankaya istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
3İzmir-Aydın Otoyolunun 1.km.sinde Işıkkent Gişelerinin yıkımı nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktır.
4Osmangazi Köprüsü Güney Yaklaşım Viyadüğü İzmir istikametinde Bilişim Vadisi ve Altınova Kavşakları arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım iki şeritten sağlanmaktadır.
5Sivrihisar-Polatlı yolunun 9-15.km.leri arasında üstyapı (BSK) yapım çalışmaları nedeniyle Sivrihisar-Polatlı istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
6Gümüşova-Bolu yolunun 18-20.km.leri arasında Düzce Olimpiyat Kavşağı yapım çalışmaları nedeniyle İstanbul-Ankara istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
7Bursa Çevre Otoyolunun Turanköy Köprülü Kavşağı-Yıldırım Kavşağı 2-4.km.leri arasında viyadük çalışmaları nedeniyle her iki yönde sol şeritler trafiğe kapatılmıştır.
8Kırıkkale-Kırşehir yolunun 43-49.km.leri arasında üstyapı (BSK) yapım çalışmaları nedeniyle Kırıkkale-Kırşehir istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
9Muğla-Ortaca yolunun 23-25.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
10Tosya-Osmancık yolunun 6-7.km.leri arasında Devres Köprüsü yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

Advert