Özgür Ökmen’den ramazan bayramı mesajı
Advert

Özgür Ökmen’den ramazan bayramı mesajı

Özgür Ökmen’den ramazan bayramı mesajı

Gündem - 2019-06-03 13:06:30

CHP Gölbaşı Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Özgür Ökmen, Ramazan Bayramı’nın hoşgörü ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı müstesna günlerden olduğunu bildirdi. 

 CHP Gölbaşı Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Özgür Ökmen, Ramazan Bayramı nedeniyle mesaj yayınlayarak, başta çocuklar olmak üzere herkesin Ramazan Bayramı’nı kutladığını belirtti.

Mesajında, Ramazan ayının insanları birbirlerine daha çok yakınlaştırdığını, dargınlıkların, kırgınlıkların giderilerek kardeşlik ve barış duygularını artırdığını ifade eden Meclis Üyesi Özgür Ökmen, şunları kaydetti:

“Ramazan Bayramı’nda ise söz konusu birlik ve beraberlikler, kardeşlik duyguları daha da kendini göstermektedir. Bayram, akraba, dost ve büyüklerimizin ziyaret edildiği, hastaların, kimsesizlerin, yetimlerin, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı günlerimizdir. Ramazan Bayramı’nı fırsat bilip çevremizdeki ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardım elini uzatarak onların sıkıntılarının giderilmesi konusunda katkıda bulunmak hepimizin görevi olmalıdır. Bu vesileyle başta çocuklarımız ve büyüklerimiz olmak üzere tüm vatandaşların Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sevdiklerinizle nice mutlu bayramlar geçirmenizi temenni ediyorum” dedi.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER