Başkan Yılmaz, çalışmalara başladı

Başkan Yılmaz, çalışmalara başladı

Başkan Yılmaz, çalışmalara başladı

Gündem - 2019-05-13 16:18:17

Geçtiğimiz günlerde yapılan kongre ile Gölbaşı Belediyespor Kulüp Başkanı seçilen Lütfü Yılmaz çalışmalara başladı.

Seçildiği günden buyana Gölbaşı’nda spor alanında eksikleri tamamlamak için çalışmalar yürüten Başkan Yılmaz,  “Amacımız Gölbaşımıza sporda çağ atlatmak” dedi.

Tüm spor dallarından sporcularla bir araya gelerek yapacakları çalışmalar ve hedeflerini anlatan Yılmaz, göreve geldikten sonra yaptığı ilk icraatı Futbol A Takımının başına Teknik Direktörlük olarak Musa Ballı getirdi.

Bir yandan sportif başarı için ter döken Gölbaşı Belediyespor Kulüp Başkanı Lütfü Yılmaz, diğer taraftan, Kulüp Binası, Tribünler, Çim saha ve tesislerdeki eksiklikleri yerinde tespit edip onarım çalışmalarına başladı.

Yılmaz ve yönetimi son olarak geçtiğimiz haftalarda babasını kaybeden Gölbaşı kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan’ı makamında ziyaret ederek hem baş sağlığı dileğinde bulundular hem de Gölbaşı’nda sporun gelişmesi yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Gölbaşı kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Geçtiğimiz günlerde yapılan kongre ile Gölbaşı Belediyespor Kulüp Başkanı seçilen Lütfü Yılmaz ve ekibini tebrik etti.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER