Kronos Hotel’de Coşkun Sabah'la yılın düğünü
Advert

Kronos Hotel’de Coşkun Sabah'la yılın düğünü

Kronos Hotel’de Coşkun Sabah'la yılın düğünü

Gündem - 2018-07-05 12:18:30

Düğün sezonunun açılması ile birlikte evlenmeye hazırlanan çiftler ilk adresleri düğün salonları oluyor. Gölbaşı’nda çiftlerin en çok tercih ettiği KRONOS HOTEL çiftlere enfes göl manzarası eşliğinde unutulmaz bir gün vaat ediyor.

Ankara’da düğün mekanları denilince akla ilk gelen yer olan KRONOS HOTEL en önemli simgelerinden biri olan göl manzarası ile ayrıcalıklı bir eğlence fırsatı sunuyor.

 

Sosyal, sanatsal ve kültürel faaliyetleriniz için tüm imkânlarıyla sizlere en kaliteli ortamı sunmayı hedefleyen KRONOS HOTEL, yenilenen dekorasyonu ve gelişen hizmet anlayışı ile tüm düğün organizasyonlarınız için Ankara ’in en güzel düğün mekânları arasındaki yerini alırken, aynı zamanda uygun düğün fiyatlarıyla hayallerinizi gerçekleştiriyor.

KRONOS HOTEL, düğün, nişan, sünnet, kokteyl, konser, tanıtımlar, kongreler, iş yemekleri ve benzeri organizasyonlarınız için yılın her günü sizlere kapılarını açıyor. Merkezi konumu ve büyük otoparkı ile Ankara düğün mekânları arasında ulaşımı en kolay yer olan KRONOS HOTEL ayrıca kır düğünü isteyenler için de eşsiz güzellikle bir ortam sağlıyor.

 

En unutulmaz anlarınızı sevdiklerinizle paylaşmak, doğa ile iç içe bir akşam geçirmek, düğün, nişan, sünnet ve iş organizasyonlarınızı KRONOS HOTEL unutulmaz kılın.

Düğün sezonun Açılması ile birlikte kapılarını açan KRONOS HOTEL gerçekleştirdiği düğünlerde sürpriz sanatçılara sahne almaktadır. İlayda -Ertuğrul Osman Çiftinin düğününe ünlü sanatçı Coşkun Sabah sahne alırken, davetlilere unutulmaz anlar yaşattı. Kronos Hatelde yapılan düğüne bin kişi katıldı.

Sende Yorumla...

Hurşit

Ertuğrul ve İlayda kardeşime çok güzel ve unutulmaz bir düğün yaptık COSKUN SABAH A VE GÜDÜLLÜ MEHMET ŞAHİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERIZ 4 ay önce
DİĞER HABERLER