Nezaket elçilerinden anlamlı bağış
Advert

Nezaket elçilerinden anlamlı bağış

Nezaket elçilerinden anlamlı bağış

Gündem - 2018-06-26 13:19:26

Pursaklar Belediyesi Nezaket Okulu Ayyıldız Şubesi kreş öğrencileri bir yıl boyunca biriktirdikleri mavi kapak ve pet şişeleri Uluslararası Omurilik ve Felçliler Derneğine bağışladı.

Minik öğrenciler büyük bir duyarlılık örneği gösterdi. Nezaket Okulu Ayyıldız Şubesi kreş öğrencileri Uluslararası Omurilik ve Felçliler Derneğini ziyaret etti. Burada yapılan atölye çalışmalarını inceleyip bilgi aldılar. Nezaket Okulu öğrencilerinin hayal ettiği ürünleri cam sanatıyla şekillendiren ustalar, yaptıkları çalışmaları miniklere hediye etti. Nezaket Okulu öğrencileri de bir yıl boyunca biriktirdikleri mavi kapak ve pet şişeleri Uluslararası Omurilik ve Felçliler Derneğine bağışladı. Öğrencilerin duyarlılığını takdir eden yetkililer, hem ziyaretten hem de anlamlı bağıştan dolayı Pursaklar Belediyesi Nezaket Okulu öğrencilerine teşekkür etti.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop