24 Haziran’a Doğru İyi Parti

24 Haziran’a Doğru İyi Parti

24 Haziran’a Doğru İyi Parti

Siyaset - 19-06-2018 13:03

Erken seçim çağrısı yapan MHP lideri Devlet Bahçeli'yle görüşen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti yetkili kurullarıyla da biraraya geldikten sonra erken seçim ilan etti.

Türkiye, Cumhurbaşkanını ve Milletvekillerini seçmek için 24 Haziran'da sandık başına gidecek.

Cumhurbaşkanını ve Milletvekilleri seçim tarihi belirlendikten sonra partiler Türkiye genelinde sandıktan birinci parti olarak çıkmak için çalışmalara başladı.

Seçime gidecek olan partilerin Gölbaşı temsilcileri de çalışmalara başladı.

 

Aktif haber gazetesi olarak partilerin yapmış olduğu tüm çalışmaları tek tek sizler için derlemeye çalıştık.

ilk olarak iyi parti

Diğer partilere oranla çok kısa süre önce ilçe teşkilatını belirleyen İyi Parti Kurucu İlçe Başkanı Mahmut Aksoy ve yönetim kurulunun 24 Haziran'da yapılacak olan cumhurbaşkanını ve milletvekilleri seçim çalışmalarına startı iftar programları ile verdi.

İşte iyi partinin  bugüne gerçekleştirmiş olduğu faaliyetler..

1.  İYİ Parti Ankara Milletvekili Adayı Dr. Mesut Özarslan'ın da katıldığı iftar programında partililer hem iftarını açtı hem de vatandaşlarla sohbet etti. İYİ Parti Ankara Milletvekili Adayı Dr. Mesut Özarslan ve İYİ Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mahmut Aksoy, iftar sonrası sıkıntıları da dinleyerek yapacakları çalışmalar ve hizmetler konusunda vatandaşı bilgilendirdi.

2. İYİ Parti Ankara Milletvekili adayları Yetkin Öztürk, İhsan Koçak, İYİ Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mahmut Aksoy ve yönetim kurulu üyeleri; Karaoğlan, Oğulbey, Günalan, Yağlıpınar , Karaali ve Karagedik Mahallelerini ziyaret etti. İYİ Parti heyeti köylerde esnaflar ve köy kahvelerinde vatandaşlar ile bir araya gelerek hem köylülerin sorunlarını dinledi hem de İYİ Parti’nin amaç ve hedeflerini aktardı.

3. İYİ Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mahmut Aksoy ve yönetim kurulu üyeleri, İYİ Parti Ankara Milletvekili adayları Halil İbrahim Oral ve İhsan Koçak ile birlikte köyleri ziyaret etti. Esnafları ziyaret eden İYİ partililer, 24 Haziran seçimlerinde seçmenden destek istedi.

4. İYİ Partililer  iftar sofrasında buluştu. İlçe Başkanı Mahmut Aksoy ve Yönetim Kurulu Üyeleri birlikte iftar açtı.

5. Gölbaşındaki hemşehri derneklerini ziyaret etti. Ziyarete Milletvekili adayları Fehmi Kandemir, Kenan Türüdü katılırken, gerçekleştirdikleri etkinlikte Yozgatlılar ve Çorumluların derneklerini ziyaret etti.

6. İYİ Parti Ankara Milletvekili adayı Kadriye Ünler ile Gölbaşı'ndaki esnafları ziyaret etti. İlçe Başkanı Mahmut Aksoy ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin eşlik ettiği ziyaretlerde 24 Haziran seçimlerinde seçmenden İYİ'lere destek istedik.

7. İYİ Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mahmut Aksoy ve Yönetim Kurulu üyeleri, Ankara Milletvekili adayları İhsan Koçak, Kenan Türüdü ile birlikte Akörençarsak, Altunçanak, Gölbek, Çeltek ve Emirler mahallelerinde vatandaşlar  ile bir araya geldi. Vatandaşlarla sohbet eden İYİ'ler Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener'in hedefleri ve yapacağı projeler ile ilgili bilgi verdi.

8. İYİ Parti Ankara Milletvekili adayı Halil İbrahim Oral ve Kadriye Ünler ile birlikte Gölbaşı'nda pazar esnafını ziyaret etti. İYİ Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mahmut Aksoy ve yönetim Kurulu üyelerinin de eşlik ettiği ziyarette esnafa Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener'in selamı iletirken, İYİ Parti'nin hedeflerini ve projelerini seçmene aktardı.

9. İYİ Parti Ankara Milletvekili adayları Mine Baş ve Barış Doğan ile birlikte Gölbaşı'ndaki esnaflarını ziyaret ederek, çalışmalarını sürdürdü.

10. Gölbaşı'nda iftar sonrası İYİ Parti Ankara Milletvekili adayları Halil İbrahim Oral, Mesut Özarslan, Fehmi Kandemir ve Kenan Türüdü ile birlikte sahil parkındaki stantları gezdi. Vatandaşlarla sohbet eden Milletvekili adayları Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener'in de selamı iletti. İYİ Parti Seçim İletişim Merkezi'nde muhtarlar, STK temsilcileri ve vatandaşlarla da bir araya gelen İYİ'ler 24 Haziran seçimlerinde Türkiye'nin daha İYİ günlere kavuşması için destek istedi.

11. Gölbaşı İlçe Teşkilatı, NTV yayınının ardından Kuğulu Park’ta İyi Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’i karşıladı.

12. İYİ Parti Ankara Milletvekili adayı Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu ile birlikte Haymana yolundaki esnafları ziyaret etti. Esnaflara hayırlı kazançlar temennisinde bulunurken, Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener'in selamını iletti. Vatandaşlardan İYİ Parti'ye destek istedi.

HABER : Önder Ataseven

DİĞER HABERLER
İYİ Parti üye kayıtlarına yoğun ilgi

İYİ Parti üye kayıtlarına yoğun ilgi

21-08-2019 - Gündem

Gölbaşı Esnaf Sanatkarlar Odası ve İncek İngiliz Kültür Kolejleri arasında protokol imzalandı

Gölbaşı Esnaf Sanatkarlar Odası ve İncek İngiliz Kültür Kolejleri arasında protokol imzalandı

21-08-2019 - Gündem

Mamak’ta kültür gezileri başlıyor

Mamak’ta kültür gezileri başlıyor

21-08-2019 - Mamak

İklim Dostu Tarım Uygulamaları Projesi tanıtım toplantısı yapıldı

İklim Dostu Tarım Uygulamaları Projesi tanıtım toplantısı yapıldı

21-08-2019 - Gündem

Minik Sporculara Fırsat

Minik Sporculara Fırsat

21-08-2019 - Yenimahalle

Ballı Ailesinin Mutlu Günü

Ballı Ailesinin Mutlu Günü

21-08-2019 - Gündem

Ateş Oto Kuaför

Ateş Oto Kuaför

20-08-2019 - Kültür-Sanat

Yaşar, “Kurban Bayramı’ndan alnımızın akıyla çıktık”

Yaşar, “Kurban Bayramı’ndan alnımızın akıyla çıktık”

20-08-2019 - Yenimahalle

Yüzme havuzuna yoğun talep

Yüzme havuzuna yoğun talep

19-08-2019 - Mamak

Yenimahalle’ye nostaljik ev

Yenimahalle’ye nostaljik ev

19-08-2019 - Yenimahalle

Reklamı Geç
Advert