“Gendi toprağımızdan adayımız çıktı”

“Gendi toprağımızdan adayımız çıktı”

Gölbaşı’ndan Karakaya'ya tam destek..

Bölgesel - 2018-06-10 13:25:31

24 Haziran’da yapılacak olan cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde MHP Ankara 1. Bölge 1. Sıra adayı olan Mevlüt Karakaya, Ankara’nın her bölgesinde çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Gölbaşı ve Bala bölgesi Karakaya’nın kendi memleketi olması nedeniyle adeta kalesi haline geldi. Tüm sokak ve caddelerde Karakaya’nın tanıtım çalışmaları yer alırken katıldığı bütün programlarında da sevgi seliyle karşılaşıyor.

Yıllardır bölgenin kendisinden gördüğü bir isme olan ihtiyacı Milliyetçi Hareket Partisi tarafından karşılık buldu. 1. sıradan aday gösterilen MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, “Gendi toprağımızın insanı” olarak nitelendirildi. Bu durum diğer siyasi partilerinalandaki çalışmalarına dezavantaj olarak yansıdı.

Karakaya bu kapsamda dün gece Gölbaşı’nın Bezirhane mahallesindeydi. Burada görüşlerini belirten vatandaşlar şu ifadelere yer verdi:

“Şimdiye kadar yöremizden, kendi halkımızdan hiç bize milletvekili adayı yer vermiyorlardı. Ama şimdi gördük ki Ankaradan, kendi toprağımızdan, kendi memleketimizden 1. sıra bir adayımız çıkmış MHP’den. Mevlüt Karakaya. Çok memnun olduk, mutlu olduk. Destekleyeceğiz, meclise koyacağız. O da bizi ondan sonra destekleyecek inşallah.”

“Allah razı olsun, her şeyimize katılan, koşan, dertlerimizi dinleyen bir vekilimiz. Bugüne kadar Ankara’da sabırla bekledik, çok şükür sonunda bu dönem Ankara’dan bize en yakın yerden aday oldu. İnşallah bundan sonra hep içimizde olacak, hep yakınımızda olacak. Büyük başarılar diliyorum.”

 

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER