100.Sayımız Mercekten Geçti
Advert

100.Sayımız Mercekten Geçti

100. sayısını yayınladığımız Aktif Haber Gazetesi'nin kamuoyundan ve okurlarından aldığı ilgi bizleri oldukça mutlu etti. Bunun yanı sıra gazetemizi, bölge sorumluluğunu üstlendiğimiz Anadolu Ajansı'nın Türkiye Haberleri Yayın Yönetmenliği görevinde bulun

Gündem - 2018-02-05 15:40:28

100. sayısını yayınladığımız Aktif Haber Gazetesi'nin kamuoyundan ve okurlarından aldığı ilgi bizleri oldukça mutlu etti. Bunun yanı sıra gazetemizi, bölge sorumluluğunu üstlendiğimiz Anadolu Ajansı'nın Türkiye Haberleri Yayın Yönetmenliği görevinde bulunan Hasan Öymez'in de beğenisine sunduk.

Eleştiri, tavsiye ve görüşlerine başvurduğumuz Öymez, gazetemizin 100. sayısını beğendiğini ifade etti. Bir büyüğümüz olarak danıştığımız Hasan Öymez'in eleştiri ve tavsiyelerini bu kısa ziyaretimizde not aldık.

Ardından Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Soner Aksakal'ın bağlı bulunduğu Yurt Haberler Editörlüğünü ziyaret ederek editörlerimizin de fikir ve görüşlerine başvurduk.

Okurlarımıza ve değerli büyüklerimize tekrar teşekkür ediyoruz.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop