Reklamı Geç
Advert
Advert
MECLİS - PKK - ŞEHİT NEREDE BİLEN YOK…

MECLİS - PKK - ŞEHİT NEREDE BİLEN YOK…

Aslına bakarsanız ağır cümle ‘ Meclis – PKK ve Şehit nerede bilen yok…’  Neden mi? Bugün ayın 30.01.16 en son Şırnak – Cizre de olan biteni kim biliyor ya da Diyarbakır- Sur da olanları, bende bilmiyorum…  Artık sosyal paylaşım sitelerinde her hangi bir şey paylaşılır gibi şu gün şurada şu kadar şehit var, haberlerini almaya arkasından da saçma sapan paylaşımlar yapmaya devam ediyoruz. Neden mi, alıştık, alıştırdılar. Ateşin düştüğü ocak haricinde hiç kimsenin umurunda değil sanki. Normal mesai saatinde arkadaşımın “ yine şehit var” sözü ile “nerede, nasıl?” sorusu ile işime kaldığım yerden devam ediyorum, ediyoruz. Veyahut Kahvede oyun oynayan bir vatandaş televizyonda şehit haberi alınca arkasına dönüp şehit haberini  “yazık olmuş” sözü ile oyununa devam etmesi arasında fark ne? Şimdi bu çirkince alışılmış cepte kalsın ama sakın unutmayın, olur mu? Çünkü bu ‘şehit nerede bilen yok’!

Gelelim Meclis PKK’ya: HDP Şanlıurfa Milletvekili Osman Baydemir, Meclis kürsüsünde  Cizre'de öldürülen şerefsizler için avukatlık yapıp göz yaşı döktü. Cizre'de bir binada sıkışan yaralı teröristleri 'sivil Kürt vatandaşlar' gibi aktarıp ; "O binada ölenler sizsiniz"  dedi, ben ya da biz isek geberelim sağ çıkmayalım, inşallah… HDP Milletvekili evet, evet Milletin- vekili dediğimiz aslında PKK avukatlığı yapan Baydemir söylediği sözler yetmiyormuş gibi ağlamaya kalktı, keşke o binada sende olsaydın be Sayın Baydemir… (http://www.sabah.com.tr/gundem/2016/01/27/baydemir-teroristler-icin-meclis-kursusunde-agladi) ( izleyin lütfen )

Sözde Milletvekili olan Baydemir baktı gördü gözyaşı işe yaramayınca ;  " Allah aşkına, Muhammed aşkına, her neye inanıyorsanız onun aşkına o binada ölenler sizsiniz siz... O binada ölenler MHP sırasıdır, HDP sırasıdır, CHP sırasıdır Allah'tan korkmuyor musunuz?Edi bese, edi bese..(yeter artık) Şiddet çözüm değil, silah çözüm değil, ölmek, öldürmek çözüm değil.” Diyerek bir nevi af diledi. Yani artık biz etek giyip dışarı çıkmaktan bıktık, ateş etmeyin demek istiyor… Allah – Allah bu kansızlar bu Ülke de, Türk rüzgarının estiği, Bayrağının dalgalandı yerde baş kaldıramayacağını anlayamadı mı ? Gerçekten Allah aşkına biri bunlara Türk ile oyun olmayacağını anlatsın ya da boş verin nefesinize yazık, vurun gitsin …

Ayrıca seçimlerden sonra HDP Muş Milletvekili Burçu ÇELİK “ Bize uzattığınız o keleşi, size çevirmesini çok iyi biliriz” demişti galiba bize uzatırken aptallık yapıp kendilerini vurdular ki kanalizayon kuyularından çıkamıyorlar…  Neyse dediğim gibi bu MECLİS- PKK- ŞEHİT NEREDE BİLEN YOK. Başlığımız oldu mu size “ MECLİS PKK- ŞEHİT KARA TOPRAKTA…”

Anlayın be kardeşlerim, anlayın tüketilmek istenen KÜRT KARDEŞİMİZ değil, meclisteki sizi savunanlarda sizden değil… Hepsinin tek derdi Ermenilerin intikamını almak. Bırakın binadaki ölenler ölsün, yeter ki o binaya şerefsizleri doldurun…

Türk’ün Türk’ten başka dostu olmadığını belirtip sizleri Allah’a emanet ediyorum.

SAYGILAR…

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert