Advert
BUNLARI KİM YETİŞTİRDİ

BUNLARI KİM YETİŞTİRDİ

Günlerden, 28.Haziran.2015 ve 11.Ramazan… Bir rezillik sergilendi İstanbul’dan. Önlerindeki yasal engel kaldırılınca, Ağa babalarınca, Sokaklara döküldü hepsi, “Biz de varız” Usta…

 

Günlerden, 28.Haziran.2015 ve 11.Ramazan… 

Bir rezillik sergilendi İstanbul’dan.

Önlerindeki yasal engel kaldırılınca, Ağa babalarınca, 

Sokaklara döküldü hepsi, “Biz de varız” Usta…

Eş cinsellerden bahsediyoruz. AKP Hükümeti, AB uyum yasaları diyerek Eş cinsellere dernek kurma hakkı verdi ya, bunlar orada toplanıp, yapılacak bütün sapıklıkları birer birer ortaya dökmeye başladılar.

Bundan 6 ay kadar önce iki erkek evlendiğini ilan etti. İstanbul/Şişli’de…

Şimdi de “Niçin yaratıldığından habersiz” insanlar, İstanbul’da yürüdüler.

Hem de ne yürüyüş.

Müslümanlar için mübarek kabul edilen 3 aylardan Recep ve Şaban ayını kendileri gibi iki erkek kabul ederek, onların aşkına “Ramazan engel olamaz bize…” bağırdılar.

Şimdi bu eserlerinizle, ne kadar övünseniz azdır, Ey onlara bu kapıları açanlar…

Ve tabii “Sakallı Hüsnüler, Ampul Hasanlar, Kasketli emmiler…”

LUT KAVMİ DE BU YOLDAYDI

Allah bütün canlıları bir erkek ve bir dişi olarak yaratmış, erkek ve kadınlara nikâh bağı ile bağlanarak evlat yetiştirmelerini istemiştir.

İki ayrı insanın nikâhsız yaklaşmalarına bile izin vermeyen Allah, aynı cinsin birbirine yaklaşmalarını Lut kavmini helak ederek, gelecek nesillere de göstermiştir.

Lut kavmi, bu günkü torunları gibi erkekle erkeğin ve kadınla kadının evlenmesini istiyorlardı.

Ve Lut (a.s) kavmine; “Doğrusu siz, daha önce bir kavmin yapmadığı bir hayâsızlığı yapıyor, erkeklere yaklaşıyor, yol kesiyor ve toplantılarınızda fena şeyler yapıyorsunuz?”’ (Ankebut 28-29)”

Kur’an-ı Kerim, hem bu hareketleri kötülemekte ve hem de bunu yapanları. Onlara; “Siz, ne cahil bir kavimsiniz (Neml 55)” diyordu.

Lut kavminin (peygamberin eşi de dâhil olmak üzere) helak olmalarına sebep olan şey tamamının eşcinsel olmaları değildi. İçlerinde eşcinsel olmadığı halde bu sapkınlığa müdahale etmeyen ve peygamberlerine de sana ne başkalarının özel hayatından diyen (eşi de dâhil) insanlarda sapıklarla birlikte taş yağmurunda yok edilmişlerdir.

Allah bize bunları masal olsun diye değil, “Düşünüp tutasınız ve ibret alasınız” diye anlatmaktadır.

Lut kavmini gökten yağan taş yağmuru ile helak eden Allah, aynı yolun yolcularını, yasaları değiştirerek onlara bu kapıyı çanları, onlara alkış tutanları da helak edecektir.

Ve bazen bela umumi gelir. Sadece bu kötülüğü yapanları değil, kötülüğe engel olmayanları da yakar ateş…

BU ŞERLERİ KINIYORUZ

Bizler, HAY-DER Hayırda Yarışanlar Derneği olarak yapılan bu soysuzluğu kınıyor, onlara bu kapıları açanları ve kucak açanları, Azizi milletimizin iyi tanımasını istiyoruz.

 

 

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı