Advert
Advert
Advert
Fatih Duruay: Lanet olsun

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay Sosyal medya hesabında yaptığı açıklama ile Kızılay'daki bombalı saldırıyı kınadı.

Fatih Duruay: Lanet olsun
Advert

Ankara Kızılay'da, bomba yüklü araçla gerçekleştirilen saldırıda yaşamını yitirenlerin sayısı 37'ye yükseldi. 15'i yoğun bakımda olmak üzere 71 kişinin tedavisi ise devam ediyor.

Bombalı saldırıda Bezirhane mahallesinden Eyüp Ensar Ulaş ve Dr.Şerafettin Tombuloğlu Lisesi öğrencilerinden Atakan Eray Özyol  isimli vatandaşımızlarımız da şehit oldu. Aynı patlamada Çağrı TOK ve Cantek Karakaş yaralı olarak kurtuldu.

Patlamadan ardından bir açıklama yapan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay şu ifadeleri kullandı;

"Ülkemizin birliğine, devletimize ve milletimize yapılmış olan bu saldırıları kınıyorum. Teröre ve teröriste destek verene, Milletin huzuruna göz dikene lanet olsun! Ankara'da gerçekleşen hain terör saldırısında Vefat eden vatandaşlarımıza Allahtan rahmet ailelerine sabır Yaralılara acil şifalar diliyorum. Terörün her türlüsünü lanetliyoruz ve kınıyoruz"

Fatih Duruay: Lanet olsun Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay Kızılay'daki bombalı saldırıyı kınadı. Ankara Kızılay'da bomba yüklü araçla gerçekleştirilen saldırıda yaşamını yitirenlerin sayısı 37'ye yükseldi. 15'i yoğun
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
 Performans ve Bütçe Görüşmeleri
Performans ve Bütçe Görüşmeleri
 Performans ve Bütçe Görüşmeleri
Performans ve Bütçe Görüşmeleri